Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 лютого, 02:17:42

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків

07.10.2013   16:23

На Чернігівщині вже підключено до опалення 4259 житлових будинків з 5440. По решті тривають роботи щодо їх підключення до систем теплопостачання, які плануються завершити упродовж дня. Про це зазначив заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко під час прес-конференції для представників регіональних ЗМІ, яка відбулась 7 жовтня. У заході також взяли участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, правління «Облгазу» та «Облтеплокомуненерго».

За словами Віктора Геращенка, цьогоріч всі об’єкти житлово-комунального господарства та бюджетної сфери області стовідсотково були підготовлені до опалювального сезону.

У зв’язку із значним зниженням температури повітря з 1 жовтня було доручено розпочати опалення у закладах охорони здоров’я, інтернатних закладах соціального захисту, загальноосвітніх закладах Чернігівщини. На сьогодні опалюються всі 1107 об’єктів соціальної сфери, в тому числі 612 шкіл, 412 дошкільних навчальних закладів, 83 лікарні.

Віктор Геращенко також повідомив представникам ЗМІ про стан розрахунків підприємствами, установами за спожиті енергоносії, підготовку спеціалізованої техніки до роботи в зимових умовах, накопичення посипочного матеріалу та реагентів. Він запевнив, що обласна державна адміністрації і надалі буде приділяти особливу увагу стану проходження опалювального сезону та оперативно реагувати на можливі нештатні ситуації, з метою їх ліквідації в найкоротші терміни.

Представник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Валерій Грищенко поінформував журналістів про роботу оперативного штабу, мобільні робочі групи з перевірки готовності до опалювального сезону, створені на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула.

На завершення заходу представники ЗМІ поставили свої запитання Віктору Геращенко, які стосувалися найбільших боржників за спожиті енергоносії, неодночасного підключення тепла в бюджетній сфері та житловому фонді області та міста Чернігова тощо.

Останні новини Чернігівщини

Архієпископа Білоцерківського Євстратія возведено в сан митрополита 21:29

Сьогодні 2 лютого, рішенням Синоду Православної Церкви України, створено нову Білоцерківську єпархію відокремленням від Київської єпархії

У Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури 21:26

31 січня у Ніжинській міській раді представили концепцію велосипедної інфраструктури.

 Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів

Справа депутата Халімона: НАЗК виявило ознаки незаконного збагачення на ₴10 мільйонів 21:21

Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя народного депутата від партії “Слуга народу” Павла Халімона виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, передбаченого ст. 368-5 Кримінального кодексу, які можуть свідчити про незаконне збагачення на 10 млн грн.

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році

У Чернігівській обласній прокуратурі провели підсумкову нараду за результатами роботи у 2022 році 21:18

У Чернігівській обласній прокуратурі відбулась підсумкова нарада під головуванням виконувача обов’язків керівника обласної прокуратури Владислава Грюка.

Поліцейські Чернігівщини допомогли обласному Центру крові поповнити запаси компонентів 21:10

Поліцейські долучилися до благородної місії та здали кров для потреб цивільних та військових.