Леонід Кучма побував у селі Чайкино. ВІДЕО
Третього жовтня свою малу батьківщину відвідав другий Президент України Л. Д. Кучма
Після вручення стипендій студентам Чернігівського державного технологічного університету та спілкування, Леонід Кучма поспішив до Новгород-Сіверського району.
На кордоні району дорогого гостя радо зустрічало хлібом-сіллю керівництво району. Після чого він відвідав своє рідне село та в Чайкинському храмі помолився за упокій душ померлих. В ході візиту Леонід Данилович поспілкувався і з жителями с.Чайкине. Основною метою приїзду нашого земляка стало святкування 980-річчя Спасо-Преображенського монастиря. Адже завдяки Леоніду Даниловичу відновлено з руїн цю святу обитель.
Наразі Спасо-Преображенський монастир відвідує більше 40 тис. людей протягом року. Це те місце на мапій батьківщині, де, побувавши 1 раз, назавжди залишаєшь частину свого серця, куди хочеться повертатися знову і знову. Що ж зараз відчуває Леонід Данилович, дивлячись на цю перлину
Детальніше у сюжеті ТРК "Сіверська"
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression