Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 03:59:30

У ЧДТУ відбулася зустріч з Леонідом Кучмою. ФОТО

03.10.2013   11:52

У Чернігівському технологічному університеті п'ять кращих студентів отримали іменні стипендії Президентського фонду Леоніда Кучми

Вже четвертий рік поспіль в Чернігівському державному технологічному університеті відбувається урочиста подія – вручення кращим студентам іменних стипендій Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна».

Цього року іменні стипендії від Благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми "Україна" отримали:

  • Анастасія Урліна, студентка 1 курсу магістратури механіко-технологічного факультету  за напрямом підготовки "Технологія машинобудування";
  • Олег Деркач, студент 5 курсу механіко-технологічного факультету за напрямом підготовки "Технологія машинобудування";
  • Роман Гайда, студент 3 курсу юридичного факультету за напрямом підготовки "Правознавство";
  • Микита Ситий, студент 5 курсу факультету електронних та інформаційних технологій за напрямом підготовки "Системне програмування";
  • Дмитро Гомельський, студент 5 курсу факультету електронних та інформаційних технологій за напрямом підготовки "Електричні системи і мережі".

3 жовтня наш земляк, почесний професор Чернігівського державного технологічного університету Леонід Кучма відвідав університет та зустрівся зі студентами навчального закладу. У зустрічі також взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Звертаючись до присутніх під час урочистої зустрічі, Леонід Кучма зазначив, що студентські роки – це найкращі роки життя молодої людини, адже поряд найліпші друзі і викладачі. Він привітав усіх студентів, побажав успіхів у навчанні та п’ятьом кращим вручив іменні стипендії.

Сучасна молодь активно цікавиться подіями, які відбуваються в країні, тож Леонід Кучма охоче поспілкувався зі студентами, відповів на їх запитання, які стосувалися сучасної вищої освіти, євроінтеграції України, працевлаштування випускників вишів, міжнародного пісенного фестивалю «Доля», роботи Президентського фонду «Україна» тощо.

На згадку про цю урочисту зустріч, поважні гості посадили деревця на Алеї видатних особистостей, яка розташована на території університету.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини