Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:51:20

На обліку в управліннях соціального захисту населення Чернігівської області перебуває 15,2 тис. інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб, із них 946 дітей-інвалідів

04.10.2013   08:20

Найбільш уразливі верстви населення – інваліди, ветерани війни та праці – мають відчувати підвищену увагу та всебічну підтримку держави. Саме це є метою соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення рівня соціального захисту населення. Про виконання цих завдань йшлося 3 жовтня під час засідання робочої групи “Реформа соціальної сфери і підвищення якості життя” при Регіональному комітеті з економічних реформ.

руки

руки

Заступник директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Інна Снегерьова інформувала про те, що на обліку в управліннях соціального захисту населення області перебуває 15,2 тис. інвалідів, дітей-інвалідів та інших осіб, із них 946 дітей-інвалідів.

Упродовж поточного року органами соціального захисту населення видані направлення на виготовлення 8,3 тис. одиниць протезно-ортопедичних виробів та ортопедичного взуття, із них 1,1 тис. засобів для дітей-інвалідів. Сформовано та відправлено до підприємств-виробників замовлення на виготовлення 4,3 тис. одиниць технічних та інших засобів реабілітації, із них 275 – для дітей-інвалідів. Для інвалідів, які не можуть користуватися кріслами колісними серійного виробництва, у 2013 році замовлено виготовлення 3 крісел колісних за індивідуальним замовленням.

Окрім цього, за поточний рік виготовлено та поставлено інвалідам 1990 одиниць технічних та інших засобів реабілітації, із них 418 інвалідних колясок.

Інна Снегерьова також підкреслила, що актуальним залишається і питання забезпечення інвалідів санаторно-курортними путівками.

Наразі в області на обліку перебуває 3,7 тис. осіб із числа ветеранів війни та інвалідів. Для забезпечення даної категорії санаторно-курортними путівками впродовж року надійшло 524 путівок, закуплених за кошти державного бюджету, та 16 путівок закуплено управліннями соціального захисту населення за рахунок субвенції.

Інваліди, які не отримали санаторно-курортні путівки, мають право на виплату компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування. За перше півріччя 2013 року таким правом скористалося понад 675 інвалідів, які отримали компенсацію на суму 207 тис. гривень.

Люди з особливими потребами також забезпечуються і спецавтотранспортом. Протягом поточного року інвалідам видано 43 автомобілі, із них 3 автомобілі, які надійшли в якості гуманітарної допомоги.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.