Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:12:37

Пілотний проект "Фінансування і управління у системі охорони здоров’я" реалізуватиметься на Чернігівщині

02.10.2013   11:44

Боротьба з ВІЛ-інфекцією/СНІДом є надзвичайно актуальною медико-соціальною проблемою, яка визначена пріоритетним напрямком соціально-економічного розвитку області, питання протидії епідемії визначені як стратегічно важливі. До роботи у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу залучено широке коло партнерів – органи влади, урядові заклади та установи, громадські організації. Про це зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика 1 жовтня під час зустрічі з головою Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Тетяною Александріною та уповноваженим представником організації Abt Associates Inc Питером Коулі.

Було обговорено питання реалізації в Чернігівській області пілотного проекту «Фінансування і управління у системі охорони здоров’я/HFG». Даний проект започатковано Агентством США з міжнародного розвитку з метою збільшення користування пріоритетними послугами охорони здоров’я. Долучилась до нього й Україна за рахунок впровадження дворічного проекту HFG у Чернігівській області.

Юрій Музика поінформував гостей про стан боротьби та заходи, які впроваджуються в області з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу. За його словами, наразі епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу на Чернігівщині має деякі ознаки стабілізації: гальмування темпів приросту захворюваності населення, зменшення рівня інфікування осіб молодого віку та рівня передачі ВІЛ від матері до дитини.

Актуальність реалізації проекту саме на теренах Чернігівщини підкреслювали голова Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу Тетяна Александріна та уповноважений представник організації Abt Associates Inc Питер Коулі.

Реалізація ж проекту «Фінансування і управління у системі охорони здоров'я» на Чернігівщині дозволить широко використовувати первинну ланку у виявленні та забезпеченні базового лікування ВІЛ/СНІДу. У проекті буде застосовуватися децентралізований підхід до тестування – здійснюватиметься у Центрах первинної медико-санітарної допомоги швидкими тестами. Значне місце у проекті відводиться навчанню кадрів первинної ланки, яке буде проведено за рахунок проекту.

Результатом же сьогоднішньої зустрічі стало підписання Меморандуму про взаємодію між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Державної службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань та організацією Abt Associates Inc.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини