Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 01:22:53

Координацію зусиль всіх відповідних служб - на забезпечення захисту прав дітей

01.10.2013   12:31

Питання якісного супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу та здійснення контролю за додержанням законодавства про працю неповнолітніх розглянули учасники чергового засідання координаційної ради у справах дітей, яке 30 вересня провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Звертаючись до присутніх, Юрій Музика підкреслив: «Глава держави Віктор Янукович наголошує на тому, що кожна дитина має жити у своїй родині, у своєму домі. Це стосується і тих дітей, які з різних життєвих обставин життя втратили піклування рідних батьків».

З цією метою, за його словами, в області відбувається активний процес розвитку форм сімейного виховання посиротілих дітей, результатом якого сьогодні є забезпечення права на виховання в сімейному оточенні більше двом тисячам дітей.

З кожним роком збільшується кількість дітей, які знаходять родинне тепло і затишок у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. У порівнянні з 2008 роком кількість дітей, які виховуються у цих формах сімейного виховання збільшилась у 3,7 разів, з 108 до 400 осіб.

На даний час в області функціонує 204 прийомні сім’ї та 13 дитячих будинків сімейного типу.

На кожному етапі свого функціонування ці сім’ї переживають ті чи інші труднощі, пов’язані з проблемами адаптації дитини в сім’ї, її негативним життєвим досвідом, спадковістю, віковими особливостями та іншими проблемами. Для цього за кожною такою сім’єю закріплюється соціальний працівник, який надає їй професійну допомогу впродовж усього часу перебування дитини в сім’ї.

Про те, яка робота проводиться в напрямку супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу присутніх поінформувала директор обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Алла Кот.

Представники територіальної державної інспекції з питань праці та обласного центру зайнятості розповіли під час засідання про дотримання вимог законодавства працевлаштування неповнолітніх в області.

За результатами засідання готується відповідне протокольне рішення.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.