Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:10:40

Координацію зусиль всіх відповідних служб - на забезпечення захисту прав дітей

01.10.2013   12:31

Питання якісного супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу та здійснення контролю за додержанням законодавства про працю неповнолітніх розглянули учасники чергового засідання координаційної ради у справах дітей, яке 30 вересня провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Звертаючись до присутніх, Юрій Музика підкреслив: «Глава держави Віктор Янукович наголошує на тому, що кожна дитина має жити у своїй родині, у своєму домі. Це стосується і тих дітей, які з різних життєвих обставин життя втратили піклування рідних батьків».

З цією метою, за його словами, в області відбувається активний процес розвитку форм сімейного виховання посиротілих дітей, результатом якого сьогодні є забезпечення права на виховання в сімейному оточенні більше двом тисячам дітей.

З кожним роком збільшується кількість дітей, які знаходять родинне тепло і затишок у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. У порівнянні з 2008 роком кількість дітей, які виховуються у цих формах сімейного виховання збільшилась у 3,7 разів, з 108 до 400 осіб.

На даний час в області функціонує 204 прийомні сім’ї та 13 дитячих будинків сімейного типу.

На кожному етапі свого функціонування ці сім’ї переживають ті чи інші труднощі, пов’язані з проблемами адаптації дитини в сім’ї, її негативним життєвим досвідом, спадковістю, віковими особливостями та іншими проблемами. Для цього за кожною такою сім’єю закріплюється соціальний працівник, який надає їй професійну допомогу впродовж усього часу перебування дитини в сім’ї.

Про те, яка робота проводиться в напрямку супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу присутніх поінформувала директор обласного центру соціальних служб для сімей, дітей та молоді Алла Кот.

Представники територіальної державної інспекції з питань праці та обласного центру зайнятості розповіли під час засідання про дотримання вимог законодавства працевлаштування неповнолітніх в області.

За результатами засідання готується відповідне протокольне рішення.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року