Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 22:08:58

Конструктивний діалог влади та громадськості - на користь жителів Чернігівщини

26.09.2013   15:50

25 вересня відбулось чергове засідання Громадської ради при облдержадміністрації, у якому взяв участь в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Юрій Музика.

У своєму вступному слові він акцентував увагу на пріоритетах державної політики з розбудови громадянського суспільства.

Зокрема, Юрій Музика зазначив, що позитивним кроком влади стало закріплення можливості для громадських організацій отримувати фінансову підтримку з обласного бюджету для реалізації суспільно корисних програм і проектів. Нещодавно, за його словами, закінчився прийом конкурсних пропозицій, розроблених громадськими організаціями, та триває їх опрацювання. Загальний фонд конкурсу становить 60 тис. гривень.

«Облдержадміністрація налаштована на конструктивний діалог з громадськістю задля пошуку ефективних рішень на користь жителів Чернігівщини», - наголосив Юрій Музика.

На сьогоднішньому засіданні Громадська рада розглянула питання доступу та вартості приєднання до електромереж, доцільність створення нового структурного підрозділу облдержадміністрації — Управління охорони культурної спадщини та створення в області безбар’єрного середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Окрім цього було поінформовано членів Громадської ради про створення РЛП «Ялівщина» та стан виконання обласної програми «Молодь Чернігівщини».

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові психологи Національної поліції, ДСНС та відомчої медустанови організували для поранених бійців сеанс глинотерапії 11:39

У складний період випробувань кожна людина потребує відновлення – фізичного, морального та духовного. А особливо це важливо для наших поранених захисників, які щодня стикаються зі стресовими ситуаціями та високим рівнем психологічного навантаження.

65 дітей із Чернігівщини відвідали музичні табори в Латвії 11:35

У Чернігівському професійному музичному коледжі імені Л.М. Ревуцького з дітьми, яким організували поїздки до Латвії, зустрілися міністерка закордонних справ Латвійської Республіки Байба Браже та начальник ОВА В’ячеслав Чаус. Присутній також Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Андрейс Пілдеговічс.

SUN4Ukraine стартує: перша установча зустріч українських та європейських міст за участю Чернігова 11:34

Партнерська програма SUN4Ukraine офіційно стартувала минулого тижня у Мюнхені, об’єднавши 12 українських флагманських муніципалітетів із європейськими містами, що беруть участь у місії ЄС «Кліматично нейтральні та розумні міста».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31

День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини