Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 18:50:00

Представлено нового керівника Чернігівської обласної телерадіокомпанії

25.09.2013   18:48

Новим генеральним директором став Аркадій Білібаєв. Із наказом голови Держкомтелерадіо України про призначення нового керівника присутніх ознайомив заступник голови Держкомтелерадіо України Дмитро Кравченко.

Аркадій Білібаєв

Аркадій Білібаєв

В.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика подякував попередньому генеральному директору ЧОДТРК Анатолію Тютюннику за плідну працю.

“У великому переліку ЗМІ, з якими співпрацюють органи державної влади, найважливішим і найвпливовішим є Чернігівська обласна державна телерадіокомпанія. Адже програми телерадіокомпанії мають змогу дивитися чи слухати жителі понад 70-ти% території області. Важливим є перехід на цифрове телебачення, яке забезпечує надзвичайно високу технічну якість програм. Виконано великий обсяг робіт з впровадження цифрового мовлення на Чернігівщині, завдяки чому телерадіокомпанія майже два роки виходить в ефір у цифровому форматі. У цьому велика заслуга Анатолія Тютюнника, який очолював обласну державну телерадіокомпанію 17 років”, – сказав Юрій Музика.

Юрій Музика окреслив завдання новому керівнику телерадіокомпанії, звернув увагу на необхідності покращення матеріально-технічної бази телебачення та радіо і закликав усіх до ефективної співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.