Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 14:27:04

Питання забезпечення доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери на контролі у влади

08.08.2013   14:00

Широкий спектр питань щодо забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно транспортної інфраструктури розглянули на засіданні обласного комітету, яке 7 серпня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко.

До спільного діалогу були запрошені представники архітектури та містобудування, транспорту та зв’язку, житлово-комунального господарства області, обласної організації УТОС, громадської організації інвалідів “Центр соціально-психологічної реабілітації “Єдність”.

Як зазначалося, в області постійно проводиться моніторинг об’єктів соціальної сфери на предмет спорудження пандусів та встановлення кнопок виклику персоналу. Так, протягом І півріччя поточного року пандусами було обладнано ряд об’єктів Чернігова. Також було проведено нанесення смуг яскравою фарбою нижніх та верхніх сходів переходів, аптек та лікувальних закладів обласного центру. Наразі залишається не вирішеним питання обладнання підземних переходів орієнтовними доріжками та звуковими маячками, адже воно потребує не малих фінансових вкладень.

На засіданні також обговорювалося питання впровадження у Чернігові “соціального таксі” для інвалідів. На сьогодні такі проекти вже реалізуються у багатьох містах України. Тож обласним комітетом було вирішено розробити відповідну обласну програму, якою передбачатимуться видатки на придбання спеціалізованого транспорту, забезпечення пально-мастильними матеріалами тощо.

За підсумками наради Віктор Геращенко дав доручення щодо активізації роботи по забезпеченню доступності інвалідів та виконання регіонального плану заходів зі створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.