Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 22:21:22

Робота зі зверненнями громадян є важливою складовою в діяльності облдержадміністрації. ФОТО

07.08.2013   14:03

Важливою складовою в діяльності обласної державної адміністрації є робота зі зверненнями громадян. Про це зазначив начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Андрій Сокулінський 6 серпня, спілкуючись із журналістами у рамках прес-туру “Як працює відділ звернень громадян ОДА”.

Він також підкреслив, що створення належних умов для реалізації громадянами права на звернення перебуває на постійному контролі Президента України Віктора Януковича та голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка.

Під час прес-туру Андрій Сокулінський ознайомив журналістів області з роботою відділу, окреслив головні завдання, які стоять перед службовцями та стисло проаналізував звернення, що надійшли від громадян до облдержадміністрації.

Серед питань, які порушувались мешканцями області у першому півріччі поточного року, переважали питання житлово-комунального господарства, а саме вжиття заходів щодо розчистки від снігу доріг та вулиць в населених пунктах (найбільше від жителів Чернігівського, Козелецького, Ріпкинського районів і м. Чернігова); соціального захисту (щодо правильності призначення державних допомог); транспорту і зв’язку (відсутність трансляції обласного радіомовлення); аграрної політики (приватизація земельних ділянок); праці і заробітної плати (погашення заборгованості із заробітної плати) тощо.

За словами Андрія Сокулінського, питання, що порушувались у 55-ти зверненнях, були вирішені позитивно. Щодо решти звернень, які надійшли на адресу обласної державної адміністрації, було вжито відповідних заходів реагування.

Користуючись нагодою, керівник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату облдержадміністрації поінформував представників ЗМІ області про режим роботи відділу, графік особистого прийому голови облдержадміністрації та його заступників, а також порадив, як краще звернутися до відділу.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини