Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 грудня, 21:52:54

Важливі питання життєдіяльності територій обговорили в облдержадміністрації

02.08.2013   07:49

Актуальні питання життєдіяльності підвідомчих територій, стан виконання актів і доручень Глави держави та реалізації соціальних ініціатив Президента України розглянули та обговорили на нараді, яку 1 серпня провів в.о. голови облдержадміністрації Микола Стрілець.

До діалогу були запрошені заступники голови облдержадміністрації Олександр Шанойло і Віктор Геращенко, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, голови районних державних адміністрацій, міські голови Чернігова і Прилук, секретар Ніжинської міської ради.

Звертаючись до присутніх, Микола Стрілець акцентував увагу на завданнях, які мають стати пріоритетними у подальшій роботі. Зокрема, необхідно докласти зусиль до вирішення питань щодо ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати, готовності загальноосвітніх навчальних закладів до нового навчального року, оздоровлення дітей, підготовки закладів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період, завершення комплексу збиральних робіт зернових культур тощо.

Він також наголосив на посиленні контролю за розглядом та забезпеченням оперативного опрацьовування звернень громадян та вирішенням проблемних питань, які були порушені жителями населених пунктів у рамках проекту “Діалог з країною”.

За результатами наради Микола Стрілець дав доручення керівникам районів та міст забезпечити дієвий контроль за виконанням власних розпорядчих документів, посилити вимоги до ведення аналітичної роботи та ґрунтовно проаналізувати стан виконання актів і доручень Президента України.

 

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 382 нових випадки COVID-19 18:10

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 3 грудня в області зафіксовано 382 нових випадки COVID-19. Зокрема 243 — у Чернігівському районі (в тому числі 166 — у Чернігові), 71 — у Прилуцькому, 57 — у Ніжинському, 6 — у Новгород-Сіверському та 5 — у Корюківському районі. 47 захворілих госпіталізовані.

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка

Розпочато ремонт мосту через річку Cмяч на трасі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка 16:32

Капітально оновлюємо передаварійний міст через річку Смяч на дорозі Н-28 Чернігів - Городня - Сеньківка поблизу села Політрудня Городнянської ОТГ. Роботи розпочато.

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда

У Чернігові відкрили виставку художніх робіт архітектора Андрія Карнабеда 16:24

У Національному архітектурно-історичному заповіднику "Чернігів стародавній" відкрили виставку робіт легендарного архітектора, краєзнавця і художника Андрія Карнабеда, якого за життя за принципову позицію щодо збереження та охорони пам’яток називали "останнім Дон Кіхотом старого міста".

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає

У Чернігові харчування дітей у школах і дитсадках подорожчає 13:56

У Чернігові встановили нові грошові норми на харчування дітей у школах, які діятимуть з початку 2022 року. Відповідне рішення виконком міської ради прийняв сьогодні, 3 грудня.

В облдержадміністрації привітали волонтерів

В облдержадміністрації привітали волонтерів 13:33

Напередодні Міжнародного дня волонтера у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто щиро прагнуть зробити світ кращим та допомогти кожному, хто потребує захисту і підтримки.