Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:27:19

Ялівщина, Шевченко і "Рідна країна" - мікс брифінгу Томенка і Дубіля

11.07.2013   15:59

11 липня в дискусійному клубі "Експерна думка" проходив брифінг на тему "Загальмувати процес створення РЛП «Ялівщина» владі не вдасться". У ньому взяли участь народні депутати Валерій Дубіль і Микола Томенко.

Тема Ялівщини вже досить стара для Чернігова і активно мусується і владою, і опозицією в ході виборчих перегонів або післявиборчих з’ясувань стосунків. Під час останніх громаду переконували обидві сторони, що все буде вирішено і все буде добре.

Але за словами Миколи Томенка, влада вирішує питання Ялівщини в такий собі "ієзуїтський спосіб: теоретично підтримувати громаду, а практично шукати зачіпки юридичні, правові та інші, щоб не створювати парк як того вимагає громада і закон". Далі народний обранець навів приклади документів, оцінив їх риторику та знову наголосив на тому, що міська влада гальмує процес створення ландшафтного парку в урочищі Ялівщина.

Закінчуючи свій виступ, Микола Володимирович наголосив: "Це непросте питання. Але ми все зробимо аби в Чернігові був парк. Ми не відступимося".

Валерій Дубіль у своєму виступі більше приділив уваги міському голові, звинувачуючи його у бажанні гальмувати всі необхідні процеси по Ялівщині, підмінюючи терміни і цільове призначення. Але вихід із ситуації, що склалалася на думку Валерія Дубіля тільки один: "Ми будемо робити все можливе, щоб замінити цю міську владу і міського голову". Головне, "щоб мер був гарним господарником", - вважає народний депутат.

Потім депутати швиденько перед камерами підписали законопроект про створення РЛП "Ялівщина". І на цьому ніби-то можна було б переходити до запитань. До речі ця частина зайняла 12 з половиною хвилин.

А от далі була велика промова Миколи Томенка майже на пігодини, у якій він розповідав про діяльність благодійного фонду "Рідна країна" і які гарні справи зроблені по виданню щоденників, альбомів Тараса Шевченка, популяризації його спадщини і т.д. Фактично цей великий виступ інформаційно перекрив перші 12 хвилин заявленого брифінгу. І не зрозуміло яким чином це стосувалося ландшафтного парку Ялівщина? Скоріш за все треба називати речі своїми іменами і цей захід присвятити діяльності фонду.

Коли нарешті, перейшли до запитань, то встигли задати тільки два. А потім виступаючі дуже швидко почали збиратися у справах.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини