Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 12:18:31

Президія Громадської ради спланувала роботу на червень та III квартал цього року

12.06.2013   16:01

11 червня відбулось чергове засідання президії Громадської ради при облдержадміністрації. Вела засідання голова Громадської ради Світлана Пасталиця.

Обговорено питання організації та проведення виїзного засідання Громадської ради, яке має відбутися 19 червня на базі КЗ «Чернігівська обласна станція юних натуралістів». Тема засідання: «Освітня реформа: про стан і перспективи розвитку позашкільної освіти в Чернігівській області».

Визначено також дату засідання за «круглим столом» «Чернігівщина туристична: кроки до мети», який заплановано на 20 червня у приміщенні Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Члени президії також обговорили питання модернізації сфери охорони здоров’я. Голова Громадської ради зазначила, що Громадська рада вже розглядала питання реформування галузі у 2011—2012 роки і надалі приділятиме цьому питанню увагу.

Голова комітету з питань охорони здоров’я Микола Романюк звернув увагу присутніх, що не варто акцентувати увагу на певних негативних сторонах реформи, зокрема перепрофілюванню медичних закладів, варто бачити весь процес загалом та у перспективі.

Також було обговорено питання відкриття в Чернігові перинатального центру, який буде створено в рамках Нацпроекту «Нове життя» згідно визначених Президентом України пріоритетів модернізації країни на 2012—2013 роки. В Україні же працюють 10 перинатальних центрів (у Житомирській, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій областях, АР Крим і м. Києві).

Останні новини Чернігівщини

За

За "кришування" продажу домашнього алкоголю судитимуть поліцейського 10:36

Прокурором Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського одного з районного управління поліції, котрий обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за не вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Змінилася структура управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 10:23

З 1 березня 2022 року замість 8 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області функціонуватимуть п'ять: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19

Станом на 21 січня в Україні зафіксовано 18479 нових випадків COVID-19 10:07

20 156 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 21 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2464 дитини та 429 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.