Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 19:54:56

Відлунали дзвони журналістського фестивалю “Золотий передзвін Придесення”

06.06.2013   21:36

Ось уже втринадцяте зібрав і згуртував журналістів, керівників електронних ЗМІ, редакторів друкованих видань щорічний журналістський фестиваль “Золотий Передзвін Придесення”, який започатковано з метою піднесення значимості журналістської праці, підтвердження їх фахового рівня.

Традиційно він проводиться 6 червня у професійне свято журналістів.

Приємно відзначити, що цей захід унікальний, адже в жодній з областей України свята такого формату для журналістів не відбувається. Організаторами фестивалю є Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за підтримки обласної організації Національної спілки журналістів України, Чернігівської обласної ради та Асоціації регіональних засобів масової інформації.

Цьогорічне урочисте нагородження переможців свята шани журналістської праці відбулося в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм за участю колег з Брянської області Російської Федерації.

Учасники та гості заходу протягом фестивального дня мали змогу оглянути виставки, розміщені у фойє філармонійного центру, поспілкуватися та обмінятися думками і напрацюваннями.

Вітали учасників і гостей та нагороджували переможців фестивалю “Золотий передзвін Придесення” в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика і заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Звертаючись до журналістської громади, Юрій Музика зазначив: “Всім відомий вираз, що журналісти є представниками “четвертої влади”, абсолютно точно змальовує Вашу діяльність, адже саме Ваші статті, теле- і радіопередачі створюють інформаційне поле, в якому ми всі живемо, саме завдяки Вам формується суспільна думка”.

“Ми зацікавлені, щоб представники засобів масової інформації спрямовували виконавчу владу на вирішення проблем, які турбують громадськість”, – наголосив він та виразив сподівання, що цей зв’язок не ослабне, а навпаки, стане ще тіснішим і допоможе виконавчій владі уникати помилок і продуктивніше працювати з громадськістю.

Від імені голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка Юрій Музика привітав усіх учасників ХІІІ фестивалю журналістів регіональних ЗМІ “Золотий передзвін Придесення” та побажав усьому журналістському загалу Чернігово-Сіверського краю добра і здоров’я, благополуччя в родинах, успіхів на ниві розвитку інформаційного простору України та рідного краю.

В.о заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика та заступник голови облради Валентин Мельничук вручили відзнаки та цінні подарунки переможцям фестивалю.

Цього року ними стали:

у номінації “Кращий журналіст друкованих ЗМІ” – Олег Яновський-Шпак, старший кореспондент Чернігівської обласної молодіжної газети “Гарт”;

у номінації “Кращий журналіст радіо” – Віктор Попок, головний редактор відділу інформаційного мовлення творчого об’єднання телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії;

у номінації “Кращий журналіст телебачення” – Ірина Радковець, редактор телебачення державної організації “Новгород-Сіверська регіональна державна телерадіокомпанія „Сіверська“”;

у номінації “Відкриття року” – Катерина Смичок, завідувач відділу Носівської районної газети “Носівські вісті”;

у номінації “За відданість професії” – Віра Бушай, редактор Чернігівської обласної газети “Живи з надією”;

у номінації “Завжди пам’ятаємо” – добірка матеріалів про Корюківську трагедію та нарис “Життя. Подвиг. Безсмертя” Городнянської міськрайонної газети “Новини Городнянщини”;

у номінації “Краще висвітлення інформації на правову тематику” – стаття “У бій – за справедливість”, Олег Мірошниченко, завідувач відділу Щорської районної газети “Промінь”;

у номінації “Кращий матеріал з висвітлення державної та регіональної політики щодо розвитку дитячої та юнацької творчості” – серія публікацій про напрями реалізації державної та регіональної політики щодо розвитку творчого потенціалу молоді в особах і подіях, Ірина Осташко, кореспондент газети “Деснянка вільна”;

у номінації “Кращий медійний проект” – проекти, присвячені Великій Перемозі: “Книга пам’яті”, “Вшануймо ветерана”, “Щоб пам’ятали”, комунальне підприємство “Телекомпанія „Прилуки“” Прилуцької міської ради;

у номінації “Краще видання року” – Корюківська районна газета “Маяк”.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради 15:26

Відповідно до розпорядження голови обласної ради "Про скликання двадцять п'ятої сесії обласної ради сьомого скликання" 28 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради, під час яких депутати ознайомилися з питаннями порядку денного чергової сесії й напрацювали низку пропозицій та зауважень до них.

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака 14:31

26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку 14:24

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей 12:07

З середини жовтня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проходить процедуру позапланового інституційного аудиту – зовнішнє оцінювання діяльності закладу, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.