Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 03:55:33

Міжнародне дитяче свято “Слов’янської дружби джерело – 2013” єднає дітей трьох держав

03.06.2013   08:11

1 червня біля Монументу дружби у с. Сеньківка Городнянського району відбулося урочисте відкриття Міжнародного дитячого свята “Слов’янської дружби джерело – 2013”.

Це свято дитячої творчості проводиться вже увісімнадцяте і покликане зміцнювати дружбу між дітьми трьох країн – України, Республіки Білорусь та Російської Федерації.

У церемонії відкриття заходу взяли участь заступник Міністра освіти і науки Борис Жебровський, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика.

Як сказав Юрій Музика, особливістю цьогорічного свята є те, що захід проводиться у рамках оголошеного Президентом України Віктором Януковичем Року дитячої творчості та виконання нових соціальних ініціатив “Діти – майбутнє України”, одним з пріоритетів яких є створення для кожної дитини можливостей для розвитку творчих здібностей.

Протягом двох днів творчі дитячі колективи братимуть участь у роботі освітньої програми “Академія дружби, творчості та спорту”, в рамках якої пройде міжнародний лідерський форум “Нове покоління обирає” та міжнародний майстер-клас з різних видів декоративно-прикладного мистецтва і технічної творчості “Калейдоскоп майстерності”.

Для учасників свята буде проведено спортивно-ігрову програму “Слов’янські розваги” та розважально-пізнавальну програму “Аз, буки та інші науки”. У фойє Палацу дітей та юнацтва презентуватиметься виставка творчих робіт обдарованих дітей трьох країн “Місто майстрів” та фотовиставка “Світ творчості”.

Крім того, на території спортивного майданчика ліцею № 15 м.Чернігова відбудеться танцювальна програма “Майданс дружби”. Долучаться до святкувань і обласні позашкільні навчальні заклади області.

2 червня відбудеться підбиття підсумків Міжнародного дитячого свята “Слов’янської дружби джерело” та урочисте закриття заходу.

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини