Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 01:09:42

Розслідування нещасного випадку взято під контроль

27.05.2013   08:03

25 травня о 5 год. 20 хв. в палаті № 9 неврологічного відділення Остерської районної лікарні Козелецького району сталася пожежа. Загоряння ліквідовано до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. На місці пожежі виявлено тіла двох загиблих осіб 1936 та 1946 років народження.

У зв’язку з цим, розпорядженням голови облдержадміністрації Володимира Хоменка створено робочу групу з розслідування нещасного випадку, до складу якої включено в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрія Музику, представників управління охорони здоров’я облдержадміністрації, УДСНС та УМВС.

Члени робочої групи та спеціальна комісія Міністерства охорони здоров’я України виїхали на місце трагедії.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини