Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 05:31:47

М.Чечетов: Головне для Чернігівщини - збільшення нових робочих місць, скорочення безробіття та підвищення соціальних стандартів життя

26.03.2013   11:15

"Чернігівський монітор" запропонував своїм читачам сформулювати сім запитань народним депутатам, які представляють Чернігівщину, п'ять питань загальних для всіх депутатів і два індивідуальних. Першим відповів на запитання народний депутат України Чечетов Михайло Васильович

Чечетов Михайло

Чечетов Михайло


Загальні запитання:

1. Оцініть, будь ласка, Вашу роботу у Верховній раді в перші 100 днів. Чи вдається реалізовувати намічене?
Своей работой, как работой всего парламента, неудовлетворен. Поскольку из-за бездумного, безрассудного блокирования работы парламента оппозиционными фракциями он так и не смог заработать в полную силу. К позитиву могу отнести то, что фракция Партии регионов полностью перечислила свою зарплату за дни простоя Верховной Рады, по вине оппозиции, в детские дома, чего не сделали наши политические оппоненты. А также то, что фракции Партии регионов удалось вместе с избирателями и вместе со СМИ убедить бездельников от оппозиции разблокировать парламент и начать работу.

2. Що саме Ви особисто пролобіювали для Чернігівщини за цей період?
В прошлом году был завершен крупнейший мега-проект в Черниговской области стоимостью более 40 млн. грн. - была сдана лучшая в Украине Седневская школа. На сегодняшний день практически решен вопрос о реализации еще одного крупного проекта в социальной сфере, сметной стоимостью около 7 млн. грн. строительстве детского садика в с. Ивановка Черниговского района.

3. Назвіть головні проблеми Чернігівської області, які потрібно вирішити в першу чергу.  Чи є у Вас "рецепти" вирішення цих проблем?
Главная и основная проблема это увеличение новых рабочих мест и сокращение безработицы в регионе, а также повышение социальных стандартов жизни людей. Для успешного решения этих проблем депутаты от Черниговщины объединились в одну межпарламентскую группу.

4. Чи є серед Ваших помічників відомі на Чернігівщині люди? Хто вони і за що відповідають?
Все мои помощники, работающие на Черниговщине - известные и авторитетные люди.
1) Кулиш Н.В. - депутат Черниговского райсовета;
2) Литвин М.Б. - председатель Черниговского райсовета;
3) Кудрик Н.В. - зампред Черниговского райсовета;
4) Гаевская Л.А. - зампред Черниговской райгосадминистрации;
5) Грабовский О.В. - председатель Щорской райгосадминистрации;
6) Кужель Н.М. - директор ТОВ ім. Тищенка.
Только Кулиш Н.В. работает на платной основе, а другие на общественных началах

5. Наведіть, будь ласка, кількісні показники Вашої діяльності за перші сто днів роботи у парламенті: кількість депутатських запитів та звернень, виступів у сесійній залі, участь в роботі парламентських комітетів, зустрічі з виборцями та перерахуйте, які законопроекти подані за Вашої участі.
Не пропустил ни одного заседания Парламента и ни одного заседания Комитета. Около десяти раз выступал в сессионном зале. В дни работы в округах встречаюсь с избирателями Черниговщины, в частности, 27 марта т.г. буду принимать участие в сессии Черниговского райсовета, 28 марта - встречаюсь с избирателями Городнянского и Щорского районов, а 30 марта - встречи с избирателями Черниговского района. Завершаю подготовку 4-х законопроектов по социально-экономической проблематике.

Персональні запитання:

6. Ви зараз говорите, що наступні парламентські вибори можуть бути повністю мажоритарними. Скажіть, будь ласка, які райони Чернігівської області Вас будуть цікавити як потенційного кандидата-мажоритарника?
Уже семь лет как народный депутат я работаю на родной и любимой Черниговщине, которая стала для меня второй родиной и родным домом. В меру своих сил и возможностей я стараюсь помогать всем, кто ко мне обращается. В случае, если выборы будут по мажоритарной системе, я думаю, что сами избиратели Черниговщины сделают свой выбор, а я подчинюсь их воле.

7. Прокоментуйте, будь ласка, ситуацію, яка склалася в Чернігівській обласній організації Партії регіонів. Публічно вона перестала працювати одразу після виборів, інформувати про свою діяльність також. Хто керує обласною організацією не відомо. Ці люди не з'являються на офіційні заходи, партійне видання не виходить, сайт обласної організації пише про що завгодно тільки не про діяльність партії в області.
С 2005 года по сегодняшний день областную парторганизацию возглавляет Маньковский Г.В. Естественно, что в период выборных баталий стиль и методы работы парторганизации более активные, а в межвыборный период работа ведется в несколько ином ключе. У меня нет сомнения, что в 2015 году областная организация Партии регионов приведет В.Ф. Януковича к победе на Президентских выборах.

Проект «Гола правда» від чернігівських депутатів: незручні запитання читачів – відверті відповіді обранців» є власною ініціативою інформ-агенції «Чернігівський монітор», який не фінансується жодним грантом, політичною силою чи народним обранцем.

Читачі надіслали 126 запитань. З них були сформульовані запитання народним депутатам, які вони отримали особисто. Як і було обіцяно, відповіді народних обранців розміщуються на сайті "Чернігівський монітор".

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.