Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 19:36:04

Що зробили депутати від Чернігівщини за 100 днів роботи?

19.03.2013   07:19Агенцiя

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” в партнерстві з прес-клубом “Чиста політика” та проектом “Чернігівський монітор” ініціюють проведення наприкінці березня 2013 року круглого столу на тему столу “100 днів роботи парламентарів Чернігівщини: перші підсумки”.

Адже саме в цей час виповнюється 100 днів з моменту набрання повноважень діючим корпусом нардепів Верховної Ради (12 грудня 2012 року).

Під час роботи круглого столу чернігівським журналістам, експертам, політологам та всім зацікавленим буде представлена, зокрема, інформація проекту “Профілі Чернігівських політиків” <http://pik.cn.ua/profily/2/>, який реалізує Чернігівський освітній центр “Ініціатива”. Додамо, що завданням проекту є постійний моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю та донесення об’єктивної інформації до жителів регіону.

У зв’язку з цим ЧОЦ “Ініцатива” звернувся з офіційними запитами про отримання інформації до народних депутатів-мажоритарників з Чернігівщини.

Валерій Дубіль, Владислав Атрошенко, Ігор Рибаков, Олег Ляшко, Іван Куровський та Микола Рудьковський отримали наступні запитання:
- Хто помічники-консультанти народного депутата ( штатних чи громадських засадах)?
- Які адреси приймальні народного депутата та графіку її роботи?
- Кількість візитів депутата в округ та кількість зустрічей з виборцями округу?
- Які пункти передвиборчої програми вдалося виконати депутату за перші 100 днів роботи на посаді? Які пункти передвиборчої програми знаходяться в процесі виконання?

На основі отриманих відповідей та моніторингу відкритих джерел ЧОЦ “Ініціатива” сформує відповідні діаграми рівня виконання своїх передвиборчих обіцянок народними депутатами від Чернігівщини за перші 100 днів роботи.

Крім того під час проведення круглого столу будуть представлені результати Проекту “Гола правда” від чернігівських депутатів: незручні запитання читачів – відверті відповіді обранців” є власною ініціативою інформ-агенції “Чернігівський монітор”.

Про час і місце круглого столу буде повідомлено додатково.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.