Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 20:46:21

Забезпечення виплат усіх видів соціальних допомог, пенсій, заробітної плати – одне з головних завдань

06.02.2013   10:51

5 лютого під головуванням Міністра соціальної політики України Наталії Королевської відбулася всеукраїнська селекторна нарада, на якій ключовим питанням було погашення заборгованості із заробітної плати.

Від Чернігівської області у нараді взяли участь в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк та директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Лариса Юрченко.

На початку спілкування з регіонами Міністр соціальної політики України охарактеризувала ситуацію щодо виплат пенсій, соціальних допомог та виплат з фондів соціального страхування.

За її словами, у січні поточного року всі пенсійні виплати були здійснені вчасно та в повному обсязі. Всього на виплату пенсій було витрачено понад 20 млрд гривень. Така позитивна тенденція зберігається і в лютому – виплати йдуть згідно з графіком.

Виплати усіх видів соціальних допомог у січні 2013 року також були здійснені в повному обсязі. Загальний обсяг виплат становив понад 3 млрд гривень (100% від потреби). В усіх без винятку областях вони були профінансовані в повному обсязі.

Крім того, протягом січня були повністю здійснені виплати усім застрахованим особам з фондів соціального страхування. Ці виплати склали майже 2 млрд гривень.

Наталія Королевська наголосила, що Міністерство щоденно здійснює моніторинг усіх зазначених виплат. Кошти вчасно перераховуються на місця. Тому, якщо виникатимуть проблеми в регіонах, то це буде пряма відповідальність місцевих керівників.

Щодо ситуації із заборгованістю із заробітної плати, то, як зазначила Наталія Королевська, за січень місяць поточного року, згідно з оперативними даними, заборгованість із зарплати в цілому по Україні зменшилась лише на 50 млн гривень. Це свідчить про те, що сьогодні не в повній мірі всі усвідомлюють відповідальність за погашення заборгованості. В окремих областях навіть спостерігається її зростання.

Тому Міністр заслухала керівників областей, де протягом січня виникло зростання заборгованості із заробітної плати, спостерігаються великі суми заборгованості, які пояснили причини цих процесів та окреслили заходи з їх усунення.

На завершення засідання Наталія Королевська наголосила, що найближчим часом повинні бути розроблені графіки погашення заборгованості, її реструктуризації по кожному підприємству, кожній установі в розрізі областей і надані Міністерству соціальної політики для погодження.

Також вона акцентувала увагу керівників областей на недопущенні заборгованості із виплати зарплати працівникам бюджетної сфери, оскільки об’єктивних причин для цього немає.
 

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року