Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 13:41:01

Актуальні питання аграрного сектору розглянули на всеукраїнському селекторі

02.02.2013   10:55

1 лютого заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло взяв участь у всеукраїнській селекторній нараді, яку провів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень.

На нараді були обговорені питання щодо підготовки до проведення комплексу весняно-польових робіт у поточному році, стану галузі тваринництва та цінової ситуації на продовольчому ринку.

Була проаналізована ситуація щодо забезпечення господарств необхідними ресурсами, зокрема, якісним насіннєвим матеріалом, мінеральними добривами, паливно-мастильними матеріалами для ефективного проведення весняно-польових робіт, недопущення збільшення цін на хліб, забезпечення борошном Аграрного Фонду хлібопекарські підприємства.

Також на нараді наголошувалося на стабілізації та закріпленні ситуації в галузі тваринництва. Аналізуючи результати роботи за минулий рік, було відмічено, що Чернігівська область змогла збільшити виробництво зерна на 16% та молока на 13,1%.

Характеризуючи ситуацію щодо підготовки весняно-польових робіт в розрізі областей зазначалося, що в цілому по Україні вона задовільна, але на деякі моменти потрібно звернути увагу.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини