Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 20:05:19

На Чернігівщині реалізується II фаза проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”

31.01.2013   16:22

31 січня в.о. заступника голови облдержадміністрації Леонід Подоляк зустрівся з міжнародним менеджером проекту ЄС/ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” в Україні Джейсінгом Сахом. Під час зустрічі було обговорено хід впровадження II фази Проекту на Чернігівщині, окреслено плани на 2013 рік та перспективи подальшої співпраці.

Як зазначалося, відповідно до тристоронньої угоди про партнерство між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою та Програмою розвитку ООН від 7 липня 2011 року в області розпочато реалізацію Проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – II фаза”.

Для участі у впровадженні інфраструктурних мікропроектів II фази Проекту за результатами конкурсу визначені 6 районів: Бахмацький, Городнянський, Корюківський, Куликівський, Чернігівський та Щорський. Всього в області реалізується 25 мікропроектів за такими напрямками: покращення водопостачання, впровадження заходів з енергозбереження, покращення якості надання медичних послуг.

Реалізація мікропроектів дасть можливість покращити інфраструктуру населених пунктів області, сприятиме налагодженню діалогу між представниками влади та громади.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини