Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:29:40

Питання профілактики і лікування грипу та гострих респіраторних захворювань – на контролі у влади

30.01.2013   16:09

Важливим завданням медичної реформи, ініційованої Президентом України Віктором Януковичем, є не лише лікування, а й профілактика та вчасне виявлення захворювань. Глава держави наполягає на необхідності повного фінансування програм лікування хворих з ВІЛ/СНІД, туберкульозом та гепатитами, а також профілактики інфекційних захворювань.

21 січня на засіданні Уряду розглядалося питання стану готовності системи охорони здоров’я до можливих осінньо-зимових епідемічних спалахів захворюваності на грип та ГРВІ, за результатами якого було доручено територіальним органам виконавчої влади взяти під контроль питання профілактики та лікування грипу, продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, забезпечити проведення щеплень проти грипу особам, що належать до груп ризику.

Саме питанням профілактики інфекційних захворювань в області було присвячено чергове засідання державної надзвичайної протиепідемічної комісії, яке відбулося 30 січня під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрія Музики.

Про стан інфекційної захворюваності за 2012 рік та виконання “Комплексного плану протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних захворювань у Чернігівській області на 2012-2013 роки” комісію поінформував головний державний санітарний лікар області Микола Донець. Він зокрема, зазначив, що всі заходи комплексного плану за 2012 рік виконані. Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області характерна середньорічному рівню для відповідної пори року. Рівень захворюваності на грип та ГРВІ на Чернігівщині нижче епідпорогу на 38,5%. Ситуація знаходиться під контролем фахівців санепідслужби. Серед мешканців області проводиться комплекс заходів по профілактиці грипу та ГРВІ. Станом на 28.01.2013 року всього по області проти грипу щеплено 1433 осіб. В області в достатній кількості наявний запас необхідних медикаментів, дезінфекційних, антисептичних та засобів індивідуального захисту.

Також комісія затвердила план своєї роботи на 2013 рік, яким передбачено проведення необхідного комплексу заходів щодо профілактики та лікування інфекційних хвороб.

За результатами засідання готується відповідний протокол.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини