Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 10:48:54

Відбулася звітно-виборча конференція територіального комітету № 5 профспілки працівників Збройних сил України

18.11.2011   12:04

У Чернігові відбулася звітно-виборча конференція Територіального комітету № 5 профспілки працівників Збройних Сил України, який сьогодні налічує в своїх лавах понад 2800 членів.

Такий захід у Теркомах проходить раз на п’ять років. Він тривав два дні на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок. Активісти первинних організацій з Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Черкаської областей підбивали підсумки діяльності Територіального комітету № 5 за період з 2006 року по 2011 рік.

У звітно-виборчій конференції взяв участь голова центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Дмитро Мірошниченко.

Учасники зібрання переобрали членів президії, а також розлянули питання організаційної діяльності профспілкових організацій, питання оплати праці, проблематичні аспекти охорони праці працівників Збройних Сил України, тощо.

По завершенню конференції голова Теркому Леонід Дудченко визначив пріоритетні завдання на наступних 5 років та нагородив грамотами і подяками кращих очільників профспілкових організацій. Одними з кращих за останніх пять років діяльності Теркому Леонід Дудченко відзначив голову обєднаного комітету Деснянської профспілкової організації Світлану Гулу та голову профспілки працівників ЗСУ Полтавського квартирно-експлуатаційного відділу Олександра Міщенка.

– Ці голови первинних організацій, – підсумував конференцію голова Теркому №5, – налагодили хороші стосунки з командуванням гарнізону, з командирами військових частин та обласними військкоматами. Вони вирішують питання “армійських” працівників спільними зусиллями.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини