Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 17:57:07

Відбулася звітно-виборча конференція територіального комітету № 5 профспілки працівників Збройних сил України

18.11.2011   12:04

У Чернігові відбулася звітно-виборча конференція Територіального комітету № 5 профспілки працівників Збройних Сил України, який сьогодні налічує в своїх лавах понад 2800 членів.

Такий захід у Теркомах проходить раз на п’ять років. Він тривав два дні на базі Чернігівського навчально-методичного центру профспілок. Активісти первинних організацій з Чернігівської, Житомирської, Полтавської та Черкаської областей підбивали підсумки діяльності Територіального комітету № 5 за період з 2006 року по 2011 рік.

У звітно-виборчій конференції взяв участь голова центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України Дмитро Мірошниченко.

Учасники зібрання переобрали членів президії, а також розлянули питання організаційної діяльності профспілкових організацій, питання оплати праці, проблематичні аспекти охорони праці працівників Збройних Сил України, тощо.

По завершенню конференції голова Теркому Леонід Дудченко визначив пріоритетні завдання на наступних 5 років та нагородив грамотами і подяками кращих очільників профспілкових організацій. Одними з кращих за останніх пять років діяльності Теркому Леонід Дудченко відзначив голову обєднаного комітету Деснянської профспілкової організації Світлану Гулу та голову профспілки працівників ЗСУ Полтавського квартирно-експлуатаційного відділу Олександра Міщенка.

– Ці голови первинних організацій, – підсумував конференцію голова Теркому №5, – налагодили хороші стосунки з командуванням гарнізону, з командирами військових частин та обласними військкоматами. Вони вирішують питання “армійських” працівників спільними зусиллями.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.