Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 грудня, 03:07:50

Актуальні питання реалізації Закону України “Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” обговорені на нараді

23.01.2013   13:37

З 1 січня 2013 року набув чинності Закон України “Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”. З метою обговорення проблем реалізації цього закону 23 січня в облдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Миколи Стрільця відбулася нарада.

До діалогу були запрошені, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник головного управління юстиції в області Олександр Карнабеда, начальник юридичного відділу апарату ОДА Наталія Мужикова, Комунальне підприємство “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Чернігівської обласної ради Леонід Сахневич.

Державна реєстраційна служба України здійснює свої повноваження безпосередньо та через структурні підрозділи головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, а також районних, міських, міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції.

З метою реалізації вимог, викладених в плані організації Указу Президента України від 6 квітня 2011 року, облдержадміністрацією було доручено головам райдержадміністраціям сприяти розміщенню та матеріально-технічному забезпеченню діяльності Державних реєстраційних служб.

За інформацією Олександра Карнабеди, в кожному районі області та м. Чернігові створені реєстраційні служби, які забезпечені всім необхідним, для здійснення своїх функцій. Реєстрацію права власності також проводять 98 приватних та 38 державних нотаріусів. З початку поточного року в реєстраційних службах області зареєстровано понад 950 заяв громадян, 350 з яких вже розглянуті. В області вже видано перші 12 свідоцтв на право власності на нерухоме майно.

Актуальним на сьогодні залишається питання взаємодії між органами юстиції та комунальними підприємствами області що полягає також в необхідності фінансового забезпечення діяльності та юридичного врегулювання окремих питань.

Підсумовуючи результати наради, Микола Стрілець надав доручення керівникам відповідних структур щодо взаємодії між органами юстиції та комунальними підприємствами області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини