Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 11:11:22

Актуальні питання реалізації Закону України “Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” обговорені на нараді

23.01.2013   13:37

З 1 січня 2013 року набув чинності Закон України “Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”. З метою обговорення проблем реалізації цього закону 23 січня в облдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації, заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Миколи Стрільця відбулася нарада.

До діалогу були запрошені, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник головного управління юстиції в області Олександр Карнабеда, начальник юридичного відділу апарату ОДА Наталія Мужикова, Комунальне підприємство “Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації” Чернігівської обласної ради Леонід Сахневич.

Державна реєстраційна служба України здійснює свої повноваження безпосередньо та через структурні підрозділи головних управлінь юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, а також районних, міських, міськрайонних, міжрайонних управлінь юстиції.

З метою реалізації вимог, викладених в плані організації Указу Президента України від 6 квітня 2011 року, облдержадміністрацією було доручено головам райдержадміністраціям сприяти розміщенню та матеріально-технічному забезпеченню діяльності Державних реєстраційних служб.

За інформацією Олександра Карнабеди, в кожному районі області та м. Чернігові створені реєстраційні служби, які забезпечені всім необхідним, для здійснення своїх функцій. Реєстрацію права власності також проводять 98 приватних та 38 державних нотаріусів. З початку поточного року в реєстраційних службах області зареєстровано понад 950 заяв громадян, 350 з яких вже розглянуті. В області вже видано перші 12 свідоцтв на право власності на нерухоме майно.

Актуальним на сьогодні залишається питання взаємодії між органами юстиції та комунальними підприємствами області що полягає також в необхідності фінансового забезпечення діяльності та юридичного врегулювання окремих питань.

Підсумовуючи результати наради, Микола Стрілець надав доручення керівникам відповідних структур щодо взаємодії між органами юстиції та комунальними підприємствами області.

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини