Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 21:54:57

У складі Головного управління юстиції у Чернігівській області

18.11.2011   08:52Агенцiя

На сьогодні у складі Головного управління юстиції у Чернігівській області створено сектор з питань банкрутства, який з 03.11.2011 очолює Олег Трейтяк.

qq

qq


Головне управління юстиції у Чернігівській області інформує, що згідно наказу Міністерства юстиції України від 23.06.2011 № 1707/5 затверджено нову редакцію Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі. На Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі покладено повноваження державного органу з питань банкрутства, які визначені частиною другою статті 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, на регіональному рівні.

16 листопада Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження “Питання Міністерства юстиції” щодо початку фактичного виконання Міністерством юстиції України та його регіональними підрозділами повноважень у сфері банкрутства з 21 листопада 2011 року. Одночасно з цим набирають чинності всі нормативно – правові акти Міністерства юстиції України з питань банкрутства, які регламентують порядок реалізації Міністерством повноважень у сфері банкрутства, визначених Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 395.

Здійснено всі необхідні заходи організаційного, кадрового і матеріально-технічного характеру, для належного функціонування сектору, який розміщений за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 49а, офіс 703. Контактні робочі телефони: 651 898, 651 599.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.