Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 вересня, 06:18:17

У складі Головного управління юстиції у Чернігівській області

18.11.2011   08:52Агенцiя

На сьогодні у складі Головного управління юстиції у Чернігівській області створено сектор з питань банкрутства, який з 03.11.2011 очолює Олег Трейтяк.

qq

qq


Головне управління юстиції у Чернігівській області інформує, що згідно наказу Міністерства юстиції України від 23.06.2011 № 1707/5 затверджено нову редакцію Положення про Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі. На Головні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі покладено повноваження державного органу з питань банкрутства, які визначені частиною другою статті 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, на регіональному рівні.

16 листопада Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження “Питання Міністерства юстиції” щодо початку фактичного виконання Міністерством юстиції України та його регіональними підрозділами повноважень у сфері банкрутства з 21 листопада 2011 року. Одночасно з цим набирають чинності всі нормативно – правові акти Міністерства юстиції України з питань банкрутства, які регламентують порядок реалізації Міністерством повноважень у сфері банкрутства, визначених Указом Президента України від 6 квітня 2011 року № 395.

Здійснено всі необхідні заходи організаційного, кадрового і матеріально-технічного характеру, для належного функціонування сектору, який розміщений за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 49а, офіс 703. Контактні робочі телефони: 651 898, 651 599.

Останні новини Чернігівщини

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків

У Ніжині викрито «лабораторію» з виготовлення наркотиків 12:01

За належної взаємодії прокурорів Чернігівської обласної прокуратури, слідчих СУ ГУНП в Чернігівській області та оперативних працівників УСР в Чернігівській області ДСР НП України викрито групу осіб, які налагодили схему збуту наркотичних засобів на території м. Ніжина Чернігівської області.

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім

На Прилуччині поліцейські притягнули до відповідальності продавця магазину за продаж алкоголю неповнолітнім 11:58

Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Талалаївській громаді, який продав алкоголь неповнолітнім.

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій

Чернігівська міська рада: про Чернігівську ТЕЦ без маніпуляцій 11:56

У зв'язку зі зверненням Чернігівської міської ради до Уряду з проханням провести екстрене засідання Штабу з підготовки до опалювального сезону під час воєнного стану, щоб не допустити зрив опалювального сезону у місті, відповідаємо на найактуальніші питання, пов’язані з цим рішенням.

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло

У Ніжині молоді лікарі отримали службове житло 11:52

Міська рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в Ніжинській громаді, залучаючи в місто молодих спеціалістів.

Потужна інформаційна підтримка та реальна допомога у відбудові: Чернігівщина та Франція поглиблюють партнерські відносини 11:48

Найближчим часом до області надійде 6 мостів, будматеріали та інша гуманітарна допомога від Франції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини