Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:29:47

У центрі уваги - розрахунки за спожиті енергоносії

16.01.2013   09:39

15 січня заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів засідання обласної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії.

Учасники засідання підбили підсумки роботи в минулому році, проаналізували ситуацію з рівнем розрахунків за енергоносії, яка склалася на сьогодні, окреслили завдання до кінця опалювального сезону.

Як зазначалося, згідно з оперативними даними ПАТ "Чернігівобленерго" рівень розрахунків за спожиту електричну енергію у 2012 році всіма категоріями споживачів становить 99,8%.

Рівень розрахунків за спожитий природний газ у минулому році (за оперативними даними ПАТ "Чернігівгаз") безпосередньо населенням становить 93,1%. Рівень розрахунків установ, які фінансуються з державного бюджету, - 112,0%, з місцевого - 101,0%.

Упродовж 2012 року підприємствами теплоенергетики та котельнями промислових підприємств, які надають теплову енергію, спожито природного газу суму 403,1 млн грн, з врахуванням розрахунків за попередні періоди сплачено 333,3 млн грн, що становить 82,7 відсотка.

Стовідсоткові розрахунки унеможливлюються невідшкодованою різницею у тарифах за жовтень-грудень 2012 року, боргами установ, які фінансуються з бюджетів всіх рівнів.

Залишається проблемним питання підписання з НАК "Нафтогаз України" актів прийому-передачі природного газу за вересень-грудень 2012 року.

Підсумовуючи розглянуті на нараді питання, Віктор Геращенко наголосив на необхідності злагоджених дій задля безперебійного проходження опалювального періоду та забезпечення своєчасних розрахунків за спожиті енергоносії.
За результатами наради готується відповідне протокольне рішення.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини