Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 23:56:17

В органах виконавчої влади продовжується впровадження електронного документообігу

04.01.2013   08:02

3 січня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець провів нараду з питань вдосконалення роботи з використанням системи електронного документообігу у структурних підрозділах ОДА. У заході взяли участь начальники відділів апарату, заступники керівників структурних підрозділів ОДА.

Відкриваючи нараду, Микола Стрілець зазначив, що питання зміцнення виконавської дисципліни, підвищення відповідальності працівників за своєчасне виконання завдань, визначених актами законодавства України, дорученнями Президента України, Прем’єр-міністра, Уряду і власними рішеннями є одним із визначальних в організації роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

«Сьогодні забезпечити результативне, своєчасне і якісне виконання доручень органів вищого рівня і власних рішень в органах виконавчої влади неможливо без використання сучасних технологій системного автоматизованого контролю», - наголосив він.

З цією метою створено корпоративну мережу облдержадміністрації, до якої підключені локальні мережі райдержадміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації, впроваджені сервери на районних та обласному вузлах зв’язку зі встановленим програмним забезпеченням для автоматизації діловодства.

Із системою електронного документообігу присутніх ознайомив начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Олександр Клименок. Він розповів про проведену в цьому напрямку роботу та зупинився на перевагах електронного документообігу. За його словами, електронне діловодство підвищує ефективність роботи органів виконавчої влади, дозволяє створювати прозорий контроль за документообігом, строками виконання документів.

Олександр Клименок повідомив, що 9 січня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування проводитимуться навчання для відповідальних осіб структурних підрозділів облдержадміністрації з питань роботи системи електронного документообігу.

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини