Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 02:10:26

Депутати затвердили Програми розвитку міста Чернігова

27.12.2012   12:04

Під час останньої перед Новим роком сесії депутати міської ради затвердили низку Програм перспективного розвитку міста.

Серед них:

Програма економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік,

Програма підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013 -2014 роки,

Програма організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова,

Програма молодіжного житлового кредитування у м. Чернігові на 2013-2017 роки,

Програма підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних і туристично-інформаційного центру у м. Чернігові на 2013 рік.

Крім того, прийняті дві Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою “Чернігівські відомості” комунального підприємства “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради на 2013-2015 роки та засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством “Телерадіоагентство “Новий Чернігів” Чернігівської міської ради на 2013-2015 роки.

Депутати також внесли зміни до Програми поліпшення екологічного стану м. Чернігова на 2011-2015 роки. Більш детально ознайомитись з прийнятими Програмами можна на офіційному сайті Чернігівської міської ради у рубриці “Нормативні документи”.

За ініціативою міського голови Олександра Соколова до порядку денного включено питання про ліквідацію комунального закладу Станція швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради у зв’язку зі створенням Чернігівською обласною радою лікувально-профілактичного закладу “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Зважаючи на це, депутати міської ради вирішили ліквідувати юридичну особу – комунальний заклад Станція швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради у зв’язку з недоцільністю її подальшого функціонування. Майно, що перебуває на балансі комунального закладу Станція швидкої медичної допомоги, передаватиметься у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області в межах діючого законодавства
 

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року