Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 20:05:48

Підсумки року від мера Чернігова. Версія 2012

26.12.2012   22:14

Традиційно. Із кільканадцяти-хвилинним запізненням мер Чернігова розпочав свою річну прес-конференцію. Про досягнення та здобутки сказав, що говорити не хоче - є прес-реліз, а от на запитання журналістів відповість.

Питання стосувалися сфери ЖКХ, розподілення коштів, медичної реформи і бюджету. На них міський голова відповідав коротко, лаконічно, але якось надто втомлено.

«Кожен день ставить нові завдання», - так охарактеризував Олександр Соколов рік, що минув. На його думку у 2012 році було надто багато політики, що відволікало від вирішення поточних завдань.

Гордий міський голова співпрацею із китайськими партнерами. За його словами наше місто не лише зацікавлене в інвестиціях з Китаю, а і розглядає цю країну як вигідний ринок збуту. Особливо для аграрної продукції. В Чернігові вже зареєстрована одна китайська фірма. Китай далеко. Україна для них мала. «Тільки Чернігів має на рівні муніципального об’єднання представництво у іншому муніципальному об’єднанні. І це вже позитив. Це зроблено за рік», - похвалився Олександр Соколов. Він переконаний, що «дорогу осилит идущий».

Не додає оптимізму будівництво притулку для бездомних тварин. «Максимальні зусилля прикладаються для будівництва притулку аби використати кошти, виділені з бюджету. На жаль, на сьогодні ці роботи виконуються за власний кошт підприємства-підрядника. Ми хочемо використати всю суму із державного бюджету. І на жаль місто ніяк не може вплинути на ситуацію», - зазначив мер.

«Оживився» Олександр Володимирович після того, як зрозумів, що запитань більше немає. Ось тоді його виступ став набагато цікавішим і емоційнішим. Особливу увагу міський голова приділив символу наступаючого року - водяній чорній Змії. «Змії не треба лякатися - це навпаки певний добробут, здобутки. Якщо Змію не тривожити зайвий раз, то вона така ж істота як і інші тварини світу. Я думаю, що все у нас буде гаразд. З Новим роком!», - сказав О.Соколов.

На цьому завершилася перша частина підсумкової прес-конференції.

Офіційний прес-реліз

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 188 нових випадків COVID-19

Виявлено 188 нових випадків COVID-19 18:35

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 березня в області зафіксовано 188 нових випадків COVID-19.

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.