У Академії Державної пенітенціарної служби відзначили 45-річчя
Про досягнення та плани, завдання та перспективи розвитку представники установи розповіли на брифінгу.

15 вересня минуло 45 років, як у Чернігові була створена Академія Державної пенітенціарної служби. З цієї представники навчального закладу провели ряд заходів та поспілкувалися з журналістами.
В.о ректора Академії Петровська Юлія розповіла про історичний шлях закладу та сьогодення: рівні освіти, спеціальності, новітня матеріально-технічна база, потужний професорсько-викладацький склад.
«Освітньому процесу в Академії притаманна парадигма Long Life Learning, тобто навчання впродовж життя, що дає можливість постійного професійного удосконалення та підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України на базі нашого закладу вищої освіти», - зазначила вона.
В своєму виступі керівниця окреслила основні плани щодо подальшого розвитку: міжнародна діяльність, модернізація освітнього процесу, створення безпечних та комфортних умов навчального процесу (в тому числі діджиталізаціята цифровізація в стінах ЗВО).
Про співпрацю з Академією говорив заступник Міністра юстиції України Банчук Олександр. «Академія має унікальні і щонайменше дуже хороші умови для викладачів, слухачів, курсантів та студентів. Єдине, що залишається – це працювати, розвиватися та продовжувати вкладати свою частку в розвиток нашої держави», - підкреслив він. За його словами «персонал в’язничої системи – це люди, які виконують дуже важливу функцію, від якої неможливо відмовитись. Всі ми розуміємо, що там, де є держава, має бути і в’язнична система і тому має бути персонал, який в ній працює. І єдиний ресурс, звідки ми можемо брати наш персонал – це результат роботи Академії, тому без нашої співпраці не буде і нашої в’язничної системи».
Про Державну установу «Центр пробації» та його тісну співпрацю з Академією розповів журналістам директор Державної установи «Центр пробації» Янчук Олег. Він коротко окреслив діяльність порівняно молодої служби пробації, завданням якої є надавати альтернативу позбавленню волі та наблизити Україну до застосування міжнародних стандартів.
«Ми дуже вдячні колективу Академії за навчання наших фахівців сучасними інструментами, за участь у розробці національних інструментів у пробації. Ми раді мати партнерів, які приділяють велику увагу професійним компетентностям наших працівників, на вивчення та впровадження міжнародного досвіду, що є для нас дуже важливим», - зазначив Янчук.
Також було презентовано проєкт концепту пенітенціарної установи в рамках урядової Стратегії реформування концепту пенітенціарної системи до 2026 року.
Про концепцію подальшого розвитку Академії детально розповів проректор Академії з науково-освітньої роботи Пузирний Вячеслав. Подальший розвиток Академії містить багато комплексних програм, що тісно пов’язані між собою, зокрема було виділено та обговорено такі сфери розвитку: освіта, наука і міжнародна діяльність, підвищення кваліфікації.
Крім того, представники закладу наголосили, що безперечною перевагою навчання на юридичному факультеті Академії є державне забезпечення, яке включає в себе: триразове харчування, умови проживання в комфортабельному гуртожитку з сучасним ремонтом. Грошове забезпечення курсантів майже прирівнюється до забезпечення офіцерів Державної кримінально-виконавчої служби.
У навчальному закладі переймаються не лише якістю освіти, але й умовами для адаптації здобувачів вищої освіти, тобто керівництво Академії не лише забезпечує всі умови для цього, але й прислуховується до думки тих, хто навчається. При кожній кафедрі Академії діють наукові гуртки, тож з першого курсу курсанти мають можливість доєднатися до наукового простору закладу.
Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03
Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.
Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00
Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56
Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54
У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49
ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION