Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 грудня, 09:04:55

У Чернігові презентували проєкт «Мир у цифровий час»

29.08.2022   12:19Агенцiя

В прес-центрі Національного університету «Чернігівська політехніка» 25 серпня ГО Центр гендерної освіти відбулась презентація проєкту «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час»».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор НУ «Чернігівська політехніка» Олег Новомлинець: «Сьогоднішній захід – це не просто черговий захід, а свідчення того, що дякуючи ЗСУ та  нашій згуртованості ми приступаємо до звичної нам роботи. Попри те, що під час активних бойових дій «Чернігівська політехніка» зазнала руйнувань, наразі активно відновлюється освітня інфраструктура та реалізується місія закладу в житті міста й регіону, в тому числі й у напрямку реалізації молодіжних громадських ініціатив. Ми розуміємо, що наша сила в єдності, коли ми разом у нас все вийде».

Голуб В'ячеслав, заступник директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації - начальник управління у справах сім'ї та молоді підкреслив, що захід є не лише свідченням нового етапу важливого проєкту з розширення можливостей лідерів громад, а й запорукою поштовху підтримки інституціалізації молодіжної політики на рівні громад в нових умовах.

На думку Дзюби Юлії, голови Молодіжної ради при Чернігівській обласній державній адміністрації, проєкт «Мир у цифровий час» є вкрай важливим, тому що попри війну молодь хоче бути активною. Нині є запит на громадянську освіту, члени ради взяли участь у триденній школі, присвяченій ролі молоді у гуманітарному відновленні України, яка відбулась в рамках проєкту в Києві.

Баченням напрямків співпраці в реалізації молодіжних ініціатив поділились Гаєвська Лідія, директор відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району, Чернігівської області, Дорожкіна Ірина, почесна голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини», Нагорна Надія, декан факультету соціальних технологій, оздоровлення та реабілітації НУ «Чернігівська політехніка», Стельмах Оксана, журналістка, інформ-агенція «Чернігівський монітор», Ліхута Олександр, голова Студентської ради НУ «Чернігівська політехніка». Амбасадори/ки Програми презентували плани реалізації власних міні-проєктів та анонсували тематику блог-кафе.

Проєкт виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини