Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 02:00:27

Розірви коло. Насильство - це сміття, яке треба виносити з дому!

06.12.2021   11:52Агенцiя

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Чернігівський міський центр соціальних служб провів низку заходів для вразливих груп населення, які перебувають у складних життєвих обставинах, просвітницько-профілактичну роботу з метою попередження насильства та жорстокого поводження над дітьми.

Наталія Сергієва-Мазкова, психолог відділу соціальної роботи та фахівці із соціальної роботи центру провели бесіди з елементами тренінгу "Про це повинен знати кожен" із здобувачами освіти професійно-технічних навчальних закладів, а саме дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами із їх числа. Приділили увагу і людям, які перебувають у конфлікті з законом, та обліковуються в Деснянському та Новозаводському відділах служби пробації.

Під час заходів учасники обговорювали важливі питання щодо попередження домашнього насильства. У ході практичних вправ складали алгоритм дій щодо безпеки жертви. Також активно долучилися до напрацювання механізмів попередження та захисту від кібернасильства, на прикладах обговорювали помилки жертв та варіанти безпечної поведінки в соціальних мережах. Розглянули поняття "хейтер" та "сталкер" та  способи захисту від кривдників. Проговорили варіанти конструктивного виплеску проявів негативу та агресії.

Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування, Чернігівське вище професійне училище, Чернігівський центр професійно-технічної освіти, Деснянський і Новозаводський відділи служб пробації «пройшли перевірку» фахівцями - байдужих до теми насильства - нема!

Акція «16 днів проти насильства» триває.

 

За інформацією Чернігівського міського центру соціальних служб
 

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини