Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 23:37:40

Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн

08.11.2021   08:42Агенцiя

16 листопада 2021 року за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес стартує безоплатний курс «Google для туризму: розвиток бізнесу онлайн».

Курс розроблено експертами для українського малого та середнього туристичного бізнесу, зокрема готельно-ресторанної індустрії.

Курс складається з 7 безоплатних онлайн-тренінгів різних рівнів складності. Тренінги будуть корисними для підприємців, бізнес яких ще не представлено онлайн, а також для тих, хто вже там.

У програмі:

    комплексне навчання підприємців цифрових інструментів для розвитку туристичного бізнесу;
    персональні поради від експертів із реклами, соціальних мереж, оптимізації сайтів, фотосправи та інструментів Google;
    практичні завдання та консультації в прямому ефірі;
    історії успішного досвіду застосування цифрових технологій від представників туристичних бізнесів.
    Наприкінці кожного тренінгу найбільш активні учасники матимуть нагоду перевірити здобуті знання та взяти участь у розіграші подарунків від Google.

Участь безоплатна за умови реєстрації за посиланням

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини