Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 17:33:28

Студентам чернігівських вишів призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України

20.01.2021   15:06Агенцiя

Троє чернігівських студентів потрапили до числа стипендіатів Кабінету Міністрів України.

Розпорядження про це, з метою реалізації державної молодіжної політики, спрямованої на створення сприятливих умов для підвищення життєвого рівня та матеріального заохочення студентської молоді, підписав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Урядову стипендію Кабміну отримають Юлія Лабур, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Вікторія Набок, студентка Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка та Анастасія Хименко, студентка Національного університету “Чернігівська політехніка”.

Кандидатів на отримання стипендії висувають заклади вищої освіти за погодженою органом студентського самоврядування пропозицією вченої ради. Розмір стипендії — 2480 грн на місяць.

Всього у переліку стипендіатів 96 найбільш обдарованих студентів закладів вищої освіти України.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини