Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 00:44:40

Вік живи, вік учись...

09.07.2018   16:09

Такий висновок можна зробити після громадських обговорень "Моя громада - мій добробут?", що відбулися в Іванівська об'єднана територіальна громада.

Іванівська сільська бібліотека та Центр Взаємодії презентували резельтати опитування, яке проводилось в громаді для визначення ступеня задоволення мысцевих жителів рівнем реалізації реформи місцевого самоврядування. Саме оптування було анонімним, до нього залучались жителі громади з різних населених пунктів та різних сфер зайнятості.

Цікаво, що, все таки, наш менталітет все ще тяготіє до опосередеованості. Про це говорять і результати дослідження - близько 60% опитаних або не визначилися з відповіддю, або вказують на середній рівень. Та порадувало інше, що невоволених проведенням реформи місцевого самоврядування в громаді набагато менще, ніж тих, хто вважає, що в Іванівській ОТГ реалізація реформи є успішною.

І, якщо на початку зустрічі не всі могли навіть назвати визначення слова "самоврядування", то після громадських обговорень результатів (які, до речі, багатьох вивели із так званої "зони комфотру") залишився післясмак поінформованості та участі у чомусь важливому.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини