Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 22:40:28

Вік живи, вік учись...

09.07.2018   16:09

Такий висновок можна зробити після громадських обговорень "Моя громада - мій добробут?", що відбулися в Іванівська об'єднана територіальна громада.

Іванівська сільська бібліотека та Центр Взаємодії презентували резельтати опитування, яке проводилось в громаді для визначення ступеня задоволення мысцевих жителів рівнем реалізації реформи місцевого самоврядування. Саме оптування було анонімним, до нього залучались жителі громади з різних населених пунктів та різних сфер зайнятості.

Цікаво, що, все таки, наш менталітет все ще тяготіє до опосередеованості. Про це говорять і результати дослідження - близько 60% опитаних або не визначилися з відповіддю, або вказують на середній рівень. Та порадувало інше, що невоволених проведенням реформи місцевого самоврядування в громаді набагато менще, ніж тих, хто вважає, що в Іванівській ОТГ реалізація реформи є успішною.

І, якщо на початку зустрічі не всі могли навіть назвати визначення слова "самоврядування", то після громадських обговорень результатів (які, до речі, багатьох вивели із так званої "зони комфотру") залишився післясмак поінформованості та участі у чомусь важливому.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 633 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 633 нових випадки COVID-19 22:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 25 жовтня в області зафіксовано 633 нових випадки COVID-19.

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня

Графік роботи центрів масової вакцинації у Чернігові з 25 по 31 жовтня 16:42

У Чернігові всі центри масової вакцинації населення проти COVID-19 цього тижня в будні дні працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год., у вихідні – з 10.00 до 16.00 год.

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок

«Намагаємося економити кисень, щоб зберегти для тих, хто у важкому стані», - Владислав Кухар про нестачу кисню в чернігівських лікарнях через зупинку його поставок 16:37

Сьогодні, 25 жовтня, у Чернігівський міській раді відбувся брифінг стосовно ситуації з поширення коронавірусної інфекції, на якому генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар повідомив про критичну ситуацію з киснем, яка виникла у місті через невиконання постачальниками своїх зобов’язань.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 16:30

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19

22,1% жителів Чернігівщини повністю вакциновані проти COVID-19 16:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 25 жовтня в області щеплено 415 694 особи (51% від загальної кількості населення).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини