Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 10:35:41

Василь Білогура: заняття у школах та ПТУ Чернігова відновляться 12 березня

06.03.2018   08:09

У зв’язку з тим, що різні міста України прийняли рішення щодо закінчення оголошених зараз канікул по-різному, та з численними запитаннями чернігівців щодо нашого міста, ситуацію прокоментував начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

За його словами, 2 березня в усіх загальноосвітніх навчальних закладах Чернігова повідомили, що навчальний процес припиняється з 3 до 7 березня включно.

Управлінням освіти Чернігівської міської ради прийнято рішення не скасовувати вимушених канікул, хоча ситуація із забезпеченням газопостачання і стабілізувалася.

Було враховано, що в зв’язку з оголошеними вже канікулами багато дітей були вивезені їхніми батьками до дідусів і бабусь на весь цей період часу. Крім того, для якісної організації навчального процесу необхідно також забезпечити гаряче харчування для початкової школи і старших класів, отже потрібно вчасно завезти продукти, на це потрібен час.

Через ці обставини прийнято рішення відновити навчально-виховний процес з 12 березня, як про це й було повідомлено раніше.

Навчальний рік буде завершений згідно з  навчальними програмами, але за рахунок їх ущільнення, без занять по суботах.

Що стосується весняних канікул, рішення буде прийматися на нараді з директорами шкіл у відповідності до законодавства щодо кількості канікулярних днів протягом навчального року. Водночас будуть враховані навчальні плани і кількість годин по всіх предметах, які мають бути вичитані учням. Особливо важливо забезпечити якісну підготовку старшокласників до ЗНО і Державної підсумкової атестації.

У ПТУ, які знаходяться на території обласного центру, заняття також відновляться 12 березня.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

17 лютого: цей день в Україні і світі

17 лютого: цей день в Україні і світі 08:25

День 1455 Російська агресія - Day 1455 Russian aggression

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини