НАТО українськім військовим
У навчальному центрі «Промінь» відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців, які навчалися за напрямом «Менеджмент перевезень» у смт. Гончарівське.
На тримісячних курсах, які були організовані громадськім об\'єднанням «Ліга офіцерів» здобули нову спеціальність 23 військовослужбовці місцевого гарнізону. Навчання відбувалось за фінансової підтримки НАТО.
Мета діяльності – підтримка в переході з військової до цивільної кар’єри військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань.
Слухачами курсів стали військовослужбовці, які підлягають звільненню в найближчий рік, а також колишні військовослужбовці, що залишили лави ЗСУ протягом останніх трьох років. Частина студентів – це офіцери, що залишили лави ЗСУ 10 років тому, а потім були мобілізовані й залучені до АТО.
Ці курси забезпечили колишнім військовослужбовцям не тільки професійну перекваліфікацію. Слухачі курсів отримали корисну інформацію щодо механізмів створення власної справи, а також допомогу в працевлаштуванні.
За минулий рік громадська організація «Ліга офіцерів» в Чернігівській області допомогла здобути нову спеціальність 47-ми колишнім військовослужбовцям.
Усього в рамках програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців за останні 10 років громадською організацією «Ліга офіцерів» перекваліфіковано на цивільні спеціальності більше 1700 осіб, понад 1200 слухачам курсів надано допомогу в працевлаштуванні.
На урочистому закритті курсів виступив та вручив сертифікати про закінчення навчання менеджер програми пан Крістофер Штаудт.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.