Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 21:18:47

За підтримки представництва НАТО в Україні

09.12.2017   10:33

Навчальний центр Громадської організації «Ліга офіцерів»уу cмт Гончарівське 8 грудня почав проведення проекту "Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям Збройних Сил України" за підтримки представництва НАТО в Україні.

руки

руки

Мета проекту – надати допомогу в професійній переорієнтації звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України або таких, які підлягають звільненню. Проект спрямований на успішну адаптацію військових у цивільному житті.

Для реалізації цього проекту була проведена досить масштабна та кропітка підготовча робота. Спершу в чернігівському гарнізоні менеджери ГО «Ліга офіцерів» разом з командуванням військових частин відібрали військовослужбовців, які будуть проходити професійну перепідготовку і в подальшому отримають допомогу в працевлаштуванні. Унаслідок злагоджених дій сформована група слухачів, що нараховує 23 особи.

Також для успішного результату перепідготовки офіцерів важливу роль відігравав і вибір професій. З цією метою в вересні 2017 року ГО «Ліга офіцерів» провела моніторинг ринку праці в регіоні проживання кандидатів на навчання. У результаті плідної співпраці усіх сторін було визначено напрямок для перепідготовки сформованої групи офіцерів, а саме – «Менеджмент перевезень та логістика».

Потім був чітко окреслений термін проведення занять, узгоджений з командуванням частин Чернігівського гарнізону та менеджером програм НАТО  в Україні - паном Крістофером Штаудт, підібрані навчальні заклади, викладачі та тренери для проведення занять, семінарів та тренінгів з військовослужбовцями, підписані угоди взаємодії та співпраці з навчальним центром «Промінь».

Окрім навчального процесу, спрямованого на здобуття додаткового фаху, для слухачів заплановані тренінги з особистого розвитку, заняття зі складання й написання резюме та підготовки до співбесід з роботодавцями. До проекту також будуть залучені й приватні підприємці, які мають успішний досвід працевлаштування громадян.

Проект проходить по всій Україні, більш ніж у 70 населених пунктах, та користується великим попитом. Найбільш затребуваними видами підготовки є спеціальності пов'язані з економічним блоком, менеджменту,  комп'ютерним напрямом і вивченням  іноземних мов.


Прес-служба ГО «Ліги Офіцерів»

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.