Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 22:03:30

Дітям Чернігова розповіли про Революцію Гідності

18.11.2017   19:58Агенцiя

Самооборонівці та члени "Вільних Людей" Олександр Ясенчук та Юніс Аскеров до Дня Революції Гідності зустрілись з учнями Центру національно-патріотичного виховання.

Діти переглянули фільм "Самооборона Майдану. Дальні барикади" та обговорили події Революцію Гідності, військовий конфлікт з Росією та волонтерську допомогу.

"Головне, що ми намагались донести дітям, що ті речі, які вони розглядали, - бити, щит, каска - це всього лише засоби для досягнення мети. Наша головна зброя, з якою ми будемо йти до вільної, могутньої України - це світлий розум, знання та воля до перемоги", - говорить Юніс Аскеров.

Після зустрічі, вихованці центру разом з заступником директора Центру Сергієм Биконею, вшанували Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни, поклавши квіти до меморіальних стел.

"Важливість виховання молодого покоління складно переоцінити. Діти - фундамент Нації, майбутні розбудовники Держави. Ставити їм у приклад гідних борців за незалежність України, формувати патріотичні почуття - означає забезпечити існування самостійної та сильної України. Саме тому ми так багато уваги приділяємо роботі з молоддю: проводимо вишкільні табори, просвітницькі кампанії, залучаємо молодь до державотворчих процесів", - говорить Інна Левус, Керівник "Фундації Вільні Люди".

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини