Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 березня, 17:04:06

Павло Нагорний з Чернігова отримав стипендію Президента України

18.11.2017   09:18Агенцiя

Днями в Києві відбулося нагородження лауреатів стипендії Президента України.

Президентським стипендіатом став і учень 11 класу Чернігівської загальноосвітньої школи № 19 Павло Нагорний. Він є вихованцем Чернігівської Малої академія наук учнівської молоді, переможцем III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 навчальному році в секції «Математика».

До цього юний науковець вже двічі займав призові місця в зазначеному Всеукраїнському конкурсі-захисті — у 2014/2015 та 2015/2016 навчальних роках. Також Павло Нагорний показав гарні результати в Національному турі Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів INTEL ISEF «INTEL-ТЕХНО Україна 2017».

Окрім того, у доробку учня неодноразова участь у Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України».

Цьогоріч він став учасником VI Всеукраїнського фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2017» у номінації «Електроніка та приладобудування» з дослідницькою роботою «Універсальне лабораторне джерело живлення з цифровим вимірювальним модулем для проведення лабораторних та практичних занять з фізики».


За матеріалами Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини