Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 15:42:06

Управління освіти Чернігівської міськради перевіряє штатні розклади підпорядкованих закладів

15.09.2017   12:05Агенцiя

Чому питання про «півтори ставки працівників у дитсадках» почало політизуватися і що насправді вимагає від керівників дитячих навчальних закладів Управління освіти Чернігівської міської ради – про це сьогодні зайшла мова на засіданні її виконкому.

Відповідаючи на запитання одного з членів виконавчого комітету щодо цього, в. о. начальника Управління освіти Чернігівської міської ради Віра Казимір проінформувала:

- Наразі ми як управління освіти просимо дошкільні навчальні заклади лиш показувати всі вакансії, які наявні. Якщо не будуть знайдені працівники на ці вакансії, то години будуть розподілені між музпрацівниками та викладачами фізкультури, які працюють у садочку зараз.

Ситуація скрізь різна, в залежності від кількості груп. В окремих садочках і було, і є два муз працівники та вчителі фізкультури. У кожного з них по ставці. А в окремих садочках, де навантаження на півтори ставки – одразу їх надавали одній людині й вакансія навіть не декларувалася.  Тепер ми попросили це змінити. Якщо не знайдеться претендентів, то наявний працівник буде продовжувати працювати на 1,5 ставки. При цьому жодним чином законні права працівників не порушуються. Разом з тим, забезпечується право дітей на якісну дошкільну освіту.

- Ця позиція була озвучена на сайті управління освіти, - додала вона.

Коментуючи це питання, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запросив працівникам сфери освіти міста активніше спілкуватися з профільним міським управлінням:

- Я би хотів наголосити на тому, що всі керівники чи працівники шкільних і дошкільних навчальних закладів, якщо будь-які позиції не зрозумілі й потребують пояснень, можуть звертатися в першу чергу до управління освіти міста. І отримувати повну інформацію. Жодним чином ніяких утисків ми не робимо.

Міський голова пояснив, де управління освіти й міська влада проявлятимуть жорсткість насправді. Йдеться про недопущення фактів фіктивного працевлаштування і приписок:

- В інтернет-просторі, і не тільки, є скарги щодо окремих підозр про нарахування заробітних плат тим працівникам, які фактично цю роботу не здійснюють. Можливо, насправді сьогодні саме цей аспект якось непокоїть керівників. Але ми зараз намагаємося перевірити відповідність табелювання і реальної роботи. Тому що я би не хотів таких звинувачень на адресу будь-кого з моїх підлеглих керівників, - сказав Владислав Атрошенко.

 
Прес–служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.