Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 22:34:53

Управління освіти Чернігівської міськради перевіряє штатні розклади підпорядкованих закладів

15.09.2017   12:05Агенцiя

Чому питання про «півтори ставки працівників у дитсадках» почало політизуватися і що насправді вимагає від керівників дитячих навчальних закладів Управління освіти Чернігівської міської ради – про це сьогодні зайшла мова на засіданні її виконкому.

Відповідаючи на запитання одного з членів виконавчого комітету щодо цього, в. о. начальника Управління освіти Чернігівської міської ради Віра Казимір проінформувала:

- Наразі ми як управління освіти просимо дошкільні навчальні заклади лиш показувати всі вакансії, які наявні. Якщо не будуть знайдені працівники на ці вакансії, то години будуть розподілені між музпрацівниками та викладачами фізкультури, які працюють у садочку зараз.

Ситуація скрізь різна, в залежності від кількості груп. В окремих садочках і було, і є два муз працівники та вчителі фізкультури. У кожного з них по ставці. А в окремих садочках, де навантаження на півтори ставки – одразу їх надавали одній людині й вакансія навіть не декларувалася.  Тепер ми попросили це змінити. Якщо не знайдеться претендентів, то наявний працівник буде продовжувати працювати на 1,5 ставки. При цьому жодним чином законні права працівників не порушуються. Разом з тим, забезпечується право дітей на якісну дошкільну освіту.

- Ця позиція була озвучена на сайті управління освіти, - додала вона.

Коментуючи це питання, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко запросив працівникам сфери освіти міста активніше спілкуватися з профільним міським управлінням:

- Я би хотів наголосити на тому, що всі керівники чи працівники шкільних і дошкільних навчальних закладів, якщо будь-які позиції не зрозумілі й потребують пояснень, можуть звертатися в першу чергу до управління освіти міста. І отримувати повну інформацію. Жодним чином ніяких утисків ми не робимо.

Міський голова пояснив, де управління освіти й міська влада проявлятимуть жорсткість насправді. Йдеться про недопущення фактів фіктивного працевлаштування і приписок:

- В інтернет-просторі, і не тільки, є скарги щодо окремих підозр про нарахування заробітних плат тим працівникам, які фактично цю роботу не здійснюють. Можливо, насправді сьогодні саме цей аспект якось непокоїть керівників. Але ми зараз намагаємося перевірити відповідність табелювання і реальної роботи. Тому що я би не хотів таких звинувачень на адресу будь-кого з моїх підлеглих керівників, - сказав Владислав Атрошенко.

 
Прес–служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА

Представлено новопризначеного керівника Срібнянської РДА 21:14

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Срібнянської районної державної адміністрації Олександра Коваленка.

Представлено нового очільника Прилуцької РДА

Представлено нового очільника Прилуцької РДА 18:34

30 травня перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Олесю Кісленко.

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату

Десна обіграла Колос у першому матчі після відновлення чемпіонату 16:34

Чернігівський клуб здобув виїзну перемогу і продовжує боротьбу за медалі УПЛ.

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями

Кіптівська громада визначається з наступними завданнями 14:49

Формування структури цілей та завдань майбутньої стратегії розвитку – ключове питання, що обговорювалося під час третього засідання робочої групи Кіптівської об`єднаної територіальної громади – це основа головного планувального документу громади.

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію

В області 163 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію 14:41

Станом на 11 годину 30 травня в Чернігівській області + 13 випадків коронавірусу.