Випускники ВВНЗ підвищують свою майстерність
В оперативному командуванні «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України на базі 1-ї окремої танкової бригади розпочався інструкторсько-методичний збір офіцерів-випускників вищих військових навчальних закладів 2017 року.
Протягом тижня лейтенанти будуть поглиблювати теорію та методику, а також практику військової справи.
Під час заходу відбудуться практичні заняття з вогневої та інженерної підготовки, водіння бойових машин, заняття з тактичної медицини, підготовка зі зв’язку та ін. Своєрідним випробуванням для молодих офіцерів стануть заняття з військової топографії, де їм доведеться проходити рух за визначеними азимутами на незнайомій місцевості. Окрім того, під час збору у молодих офіцерів буде перевірено рівень їх фізичної підготовленості.
Командуючий військ оперативного командування «Північ» генерал-майор В’ячеслав Назаркін під час зустрічі з офіцерами наголосив на особистій відповідальності кожного командира за своїх підлеглих та організацію в підрозділі їх всебічного забезпечення:
— Ви вже командири підрозділів. Тому кожен із вас несе неабияку відповідальність за особовий склад. Ви будете приймати серйозні рішення під час підготовки та ведення бою, виконання бойових задач, а тому захист особового складу та збереження життя військовослужбовців — найважливіше завдання, — звернувся до молодої офіцерської зміни командувач.
Він побажав, аби молоді лейтенанти продемонстрували якісні навички управління, а в майбутньому розумними та виваженими рішеннями завойовували авторитет та повагу серед підлеглих. Крім того, генерал-майор В’ячеслав Назаркін поцікавився рівнем знань офіцерів, висловивши певні зауваження.
Варто зазначити, що офіцери випустились зі своїх навчальних закладів у лютому-квітні та вже деякі з них встигли відчути на собі особливості служби в районі проведення антитерористичної операції.
Після зборів та підведення підсумків молоді офіцери продовжать службу у своїх військових частинах.
Прес-служба оперативного командування «Північ»
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.