Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 07:48:49

Як попередити конфлікти і жорстокість — спільні ініціативи влади і громадськості

27.04.2017   08:03Агенцiя

26 квітня розпочався дводенний тренінг «Засоби реалізації жіночих ініціатив щодо надання допомоги постраждалим від конфліктів» для представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій.

Участь у заході також взяли заступник голови — керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Наталія Романова та голова Національної Ради жінок України Людмила Порохняк-Гановська.

Під час тренінгів жінки з родин, які постраждали внаслідок проведення АТО, а також із числа внутрішньо переміщених осіб отримуватимуть нові знання та практичні поради з вирішення складних життєвих проблем.

Крім того, експерт Національної Ради жінок України Борис Шаповалов поділиться досвідом із виживання в екстремальних умовах та проведе майстер-клас із самооборони для студентів Академії державної пенітенціарної служби.

Для шкільних психологів та вихователів дитячих притулків організатори підготували тренінги-бесіди з питань методики роботи з підлітками вразливої категорії.

Також учасники заходу зможуть ознайомитися з колекцією українських хустин дослідниці Людмили Грабовенко.

– Надаючи підтримку соціально вразливим верствам населення, необхідно правильно розподілити свої ресурси та мати неабияку силу духу. Державні службовці та громадські активісти мають виступати агентами змін та разом досягати позитивних результатів у попередженні насильства та боротьбі з його наслідками, – зауважила Наталія Романова на відкритті тренінгу.

Людмила Порохняк-Гановська закцентувала увагу присутніх на значимості профілактики жорстокості. Вона переконана, що попереджати будь-які прояви антисоціальної поведінки слід ще в дитячому садочку та школі. Необхідно залучати дітей до активної участі в різноманітних секціях, гуртках, дитячо-юнацьких організаціях тощо.

Також голова Національної Ради жінок України поділилася з присутніми планами щодо створення притулків для жертв насилля. Вона ще раз підкреслила, що громадським організаціям не під силу самостійно вирішувати такі питання, та висловила вдячність обласній державні адміністрації за підтримку і співпрацю.

Голова громадської організації «Розрада» Елла Ламах зазначила, що мир та процес миротверення – не просто гарні слова, а щоденна робота. Вона наголосила, що подібні тренінги щодо подолання наслідків насильства проводяться в різних областях країни із врахуванням потреб кожної громади. Зокрема, на Чернігівщині необхідно вирішити питання з підготовки тематичних соціальних проектів, а також активізувати зусилля влади та громадськості для виконання Національного та обласного планів з реалізації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».


Довідково:

У 2016 році Україна затвердила Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року. Його пріоритетні завдання — розв’язання конфліктів, активізація участі жінок у миротворчих процесах, забезпечення захисту жінок та дівчат, які постраждали внаслідок конфлікту, а також запобігання та протидія гендерно зумовленому насильству.
У Чернігівській області розпорядженням голови ОДА затверджено відповідний обласний план.



Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини