Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 16:45:06

Заняття з попередження злочинів корисливої спрямованості відбулись у Чернігівському обласному військовому комісаріаті

14.04.2017   11:03Агенцiя

В Чернігівському обласному військовому комісаріаті оперативного командування "Північ" за ініціативи керівництва установи з районними військовими комісарами Чернігівської області відбулись заняття направлені на попередження злочинів корисливої спрямованості.

Розпочав проведення заходу військових прокурор Чернігівського гарнізону підполковник юстиції Дмитро Барановський, який довів аналіз скоєння злочинів  за 2016 рік за участю військовослужбовців та нагадав про кримінальну відповідальність посадових осіб за скоєння правопорушень корисливої спрямованості.

Виступаючи перед присутніми, військовий комісар полковник Віталій Криворучко зауважив на недопущенні випадків правопорушень, зокрема корисливої спрямованості, серед керівництва та працівників військкоматів під час проведення весняної призовної компанії 2017 року. Він наголосив на жорстку відповідальність посадових осіб за скоєння правопорушень.

- хочу зазначити, що моя позиція, та позиція керівництва оперативного командування "Північ" однозначна та незмінна – військові посадові особи, та працівники Збройних Сил України, які скоїли корупційні правопорушення, та вина яких буде доведена судом, будуть притягуватись до кримінальної відповідальності та звільнятись з військової служби.

Варто зазначити, що з початку проведення АТО у військових комісаріатах Чернігівської області випадків скоєння корупційних злочинів не було.


Прес-служба оперативного командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини