Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 00:27:53

Фахівці Головного експертно-криміналістичного центру провели тренінг для інспекторів прикордонної служби Чернігівського загону

07.04.2017   14:55Агенцiя

Аби постійно та системно підвищувати рівень професійної підготовки прикордонників органів охорони державного кордону у сфері перевірки паспортних документів фахівці Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби провели навчальний тренінг.

Зокрема, протягом тижня вони навчали інспекторів прикордонної служби Чернігівського загону додатковим способам поглибленої перевірки документів за якими громадяни перетинають державний кордон України.

Під час навчального тренінгу прикордонні інспектори мали нагоду підвищити свій фаховий рівень та удосконалити практичні навички вивчення  паспортних та інших документів, які використовують не лише громадяни України, а й іноземці та особи без громадянства.

Зокрема, 30 інспекторів прикордонної служби вивчили новітні технології в системі захисту документів із демонстрацією прикладів можливих способів та методів їх підроблення. Для закріплення теоретичних знань експерти провели практичні заняття з розпізнавання підробок за допомогою спеціальних технічних приладів перевірки документів.

Варто зазначити, що такі навчання у прикордонному відомстві України проводяться не вперше. Лише протягом минулого року фахівці Головного центру організували 10 навчальних тренінгів з різними категоріями персоналу прикордонних підрозділів.

Цього року в Державній прикордонній службі України заплановано проведення ще 15 подібних тренінгів. До них будуть залучені представники всіх органів охорони державного кордону.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».