Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:45:22

Фахівці Головного експертно-криміналістичного центру провели тренінг для інспекторів прикордонної служби Чернігівського загону

07.04.2017   14:55Агенцiя

Аби постійно та системно підвищувати рівень професійної підготовки прикордонників органів охорони державного кордону у сфері перевірки паспортних документів фахівці Головного експертно-криміналістичного центру Держприкордонслужби провели навчальний тренінг.

Зокрема, протягом тижня вони навчали інспекторів прикордонної служби Чернігівського загону додатковим способам поглибленої перевірки документів за якими громадяни перетинають державний кордон України.

Під час навчального тренінгу прикордонні інспектори мали нагоду підвищити свій фаховий рівень та удосконалити практичні навички вивчення  паспортних та інших документів, які використовують не лише громадяни України, а й іноземці та особи без громадянства.

Зокрема, 30 інспекторів прикордонної служби вивчили новітні технології в системі захисту документів із демонстрацією прикладів можливих способів та методів їх підроблення. Для закріплення теоретичних знань експерти провели практичні заняття з розпізнавання підробок за допомогою спеціальних технічних приладів перевірки документів.

Варто зазначити, що такі навчання у прикордонному відомстві України проводяться не вперше. Лише протягом минулого року фахівці Головного центру організували 10 навчальних тренінгів з різними категоріями персоналу прикордонних підрозділів.

Цього року в Державній прикордонній службі України заплановано проведення ще 15 подібних тренінгів. До них будуть залучені представники всіх органів охорони державного кордону.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини