Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 22:34:20

Чернігівський міський голова скликав нараду щодо резонансної події у місті

07.04.2017   08:11

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко провів нараду з приводу побиття 14-річної дівчини у Чернігові 2 квітня.

У нараді взяли участь керівники управління освіти, управління сім’ї, молоді та спорту, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, міського управління поліції, директори шкіл, учні з яких брали участь у побитті або спостерігали за ним.

Чернігівський міський голова заявив, що цей випадок у місті надзвичайно резонансний і справедливо викликав суспільне обурення. Всім службам необхідно зробити висновки та вжити необхідних заходів, аби це не відбувалося на майбутнє.

Представники міської поліції повідомили, що вже встановлені всі учасники цієї події, свідки та очевидці. За їх словами, в найближчий час буде визначено кваліфікацію дій осіб, причетних до скоєння цього злочину.

Учасники наради також порушили проблему необхідності посилення на державному рівні відповідальності батьків за неналежне  виконання ними батьківських обов'язків. На переконання керівників освітніх закладів, школи мають обмежені можливості впливу на учнів та їх батьків у справі виховання, особливо якщо батьки зневажливо ставляться до вимог школи.

Міський голова закликав всі відповідні служби, які задіяні у вихованні дітей, виробити спільний алгоритм дій та діяти на випередження. Особливу увагу він рекомендував звернути на діяльність підлітків у соціальних мережах, адже не виключено, що саме через них відбувається анонсування побиття та збір глядачів.

- Ми недостатньо відслідковуємо їхнє життя у соцмережах. Ми  маємо розуміти настрої дітей, як вони спілкуються та чим вони займаються там. Адже розбиратися з такими речами постфактум  – це шлях в нікуди, - сказав він.

Також Владислав Атрошенко звернувся до поліції із закликом не зволікати з розслідуванням та вжити всіх необхідних заходів, аби ця справа якнайшвидше була розкрита в рамках чинного законодавства та встановлені всі винні у цій події.

- Суспільство хоче бачити реальні дії поліції, що вона не безсила, - наголосив він.

Міський голова дав доручення керівникам шкіл та вищих навчальних закладів у місті скласти списки всіх таких школярів або студентів, які відзначаються агресивною поведінкою щодо інших дітей, та передати їх у поліцію для проведення профілактичної роботи.

На його переконання міська влада має пришвидшити реалізацію міської програми «Безпечне місто» та встановлювати камери відеоспостереження, а також вживати інших заходів,  які могли би запобігти вчиненню правопорушень у місті та забезпечити громадський спокій.

Владислав Атрошенко, підводячи підсумки наради, звернувся до всіх відповідних служб з вимогою проаналізувати цю ситуацію та виробити алгоритм спільних дій навчальних закладів разом з поліцією, аби прогнозувати негативні події у підлітковому середовищі та діяти на випередження.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».