У пріоритеті – якість життя підопічних інтернатних установ
Днями під час робочої поїздки до Ріпкинського району заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова відвідала Любецький психоневрологічний інтернат.
Разом з директором Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олегом Русіним вона оглянула заклад з метою планування ремонту.
Для поліпшення умов проживання підопічних установи та якості надання їм необхідних послуг були розроблені проекти капітального ремонту тепломережі та гарячого водопостачання, будівництва пральні та душових, реалізація яких планується за кошти Державного фонду регіонального розвитку. Також передбачений капітальний ремонт 1-го корпусу інтернату, що фінансуватиметься з обласного бюджету.
Окрему увагу Наталія Романова приділила особистому спілкуванню з підопічними закладу. Варто зауважити, що відтепер в інтернаті буде стіл для тенісу.
Довідково: Любецький психоневрологічний інтернат споруджено в 1972 році. Він є соціально-медичним закладом, розрахованим на 250 ліжко-місць для постійного проживання громадян з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.