Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 15:28:12

Проведено семінар для представників громадських формувань

19.01.2017   11:01

17 січня спеціалістами Головного територіального управління юстиції у приміщенні Ріпкинської районної державної адміністрації було проведено семінар для представників громадських формувань, адміністраторів та державних реєстраторів з питань надання статусу неприбутковості громадським формуванням, антирейдерського законодавства, новацій та он-лайн сервісів Міністерства юстиції України, а також особливостей процедури надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації.

Головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Кристиною Мурзенок було доведено до відома присутніх основні положення Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року № 200/28330, в частині повноважень по прийму документів у сфері державної реєстрації громадських формувань фронт-офісами (відповідними Центрами надання адміністративних послуг).

Присутнім представникам громадських формувань надано вичерпні роз’яснення з питань державної реєстрації змін до установчих документів громадських формувань з метою їх приведення у відповідність до вимог Податкового кодексу України (щодо ознак неприбутковості), в тому числі – повідомлено про продовження строку для внесення вищезазначених змін до 01 липня 2017 року, та надано особисті консультації.

Крім того, головним спеціалістом відділу розгляду звернень та діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Олегом Юрченко висвітлено питання щодо положень антирейдерського законодавства, запровадження нових сервісів Міністерства юстиції України (зокрема, сервісу SMS-Маяк), проведення моніторингу реєстраційних дій та камеральних перевірок Міністерством юстиції України, наголошено на неухильному дотриманні законодавства у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості, а також надано відповіді на проблемні питання адміністраторів та державних реєстраторів у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.