Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:05:17

Відбувся навчально-методичний семінар із питань організації представницької діяльності прокурора

01.10.2016   08:24Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Організація представницької діяльності прокурора, у тому числі щодо захисту прав та свобод дітей, в умовах законодавчих змін та реформування уповноважених органів державного контролю».

У заході взяли участь працівники апарату прокуратури області, керівники місцевих прокуратур, їх заступники, начальники та прокурори відділів місцевих прокуратур, відповідальні за вказані напрями роботи.

До роботи в семінарі залучено представників уповноважених органів контролю, зокрема Держгеокадастру, Держпраці, Держспоживслужби, Держфінінспекції, територіальних органів Антимонопольного комітету України та Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції, громадських організацій тощо.

Відкриваючи семінар прокурор області Володимир Комашко наголосив, що з набранням відсьогодні змін до Конституції України, прийнятих  Верховною Радою України 2 червня 2016 року, особливої ваги набуває належна співпраця і взаємодія органів прокуратури та державного контролю при здійсненні захисту інтересів держави у судовому порядку.

Обговорено актуальні питання щодо збереження історико-культурної спадщини регіону за участю виконавчого директора Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ІКОМОС), голови громадської організації «Київська міська організація Українського товариства охорони пам'яток та культури» Сердюк О.М. та директора Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського, президента Українського комітету міжнародної ради музеїв (IKOM) Лаєвського С.Л.

Роль громадськості в сфері протидії порушенням екологічного законодавства висвітлив заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр України» Василюк О.В.

У ході семінару проаналізовано новели законодавства щодо врегулювання порядку здійснення контролю за дотриманням земельних правовідносин, особливостей передачі земель водного та лісового фонду, застосування конкурсних засад при передачі в оренду сільськогосподарських угідь, стан охорони культурної спадщини та запобіганню протидії порушенням в екологічній сфері.

Окремо зосереджено увагу на взаємодії органів прокуратури, уповноважених органів державного контролю та громадських організацій, зокрема щодо протидії правопорушенням у сфері земельних та бюджетних правовідносин, містобудування, охорони довкілля та культурної спадщини тощо.

Семінар відбувся у формі діалогу між учасниками заходу, які висвітлювали проблемні питання, обмінювалися думками, ділились досвідом, а також обговорили комплекс заходів щодо покращення ефективності співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини