Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 31 травня, 16:43:17

Відбувся навчально-методичний семінар із питань організації представницької діяльності прокурора

01.10.2016   08:24Агенцiя

У прокуратурі Чернігівської області відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Організація представницької діяльності прокурора, у тому числі щодо захисту прав та свобод дітей, в умовах законодавчих змін та реформування уповноважених органів державного контролю».

У заході взяли участь працівники апарату прокуратури області, керівники місцевих прокуратур, їх заступники, начальники та прокурори відділів місцевих прокуратур, відповідальні за вказані напрями роботи.

До роботи в семінарі залучено представників уповноважених органів контролю, зокрема Держгеокадастру, Держпраці, Держспоживслужби, Держфінінспекції, територіальних органів Антимонопольного комітету України та Рахункової палати по м. Києву, Київській, Черкаській та Чернігівській областях, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Державної екологічної інспекції, громадських організацій тощо.

Відкриваючи семінар прокурор області Володимир Комашко наголосив, що з набранням відсьогодні змін до Конституції України, прийнятих  Верховною Радою України 2 червня 2016 року, особливої ваги набуває належна співпраця і взаємодія органів прокуратури та державного контролю при здійсненні захисту інтересів держави у судовому порядку.

Обговорено актуальні питання щодо збереження історико-культурної спадщини регіону за участю виконавчого директора Українського національного комітету Міжнародної ради з питань пам'яток і визначних місць (ІКОМОС), голови громадської організації «Київська міська організація Українського товариства охорони пам'яток та культури» Сердюк О.М. та директора Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського, президента Українського комітету міжнародної ради музеїв (IKOM) Лаєвського С.Л.

Роль громадськості в сфері протидії порушенням екологічного законодавства висвітлив заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр України» Василюк О.В.

У ході семінару проаналізовано новели законодавства щодо врегулювання порядку здійснення контролю за дотриманням земельних правовідносин, особливостей передачі земель водного та лісового фонду, застосування конкурсних засад при передачі в оренду сільськогосподарських угідь, стан охорони культурної спадщини та запобіганню протидії порушенням в екологічній сфері.

Окремо зосереджено увагу на взаємодії органів прокуратури, уповноважених органів державного контролю та громадських організацій, зокрема щодо протидії правопорушенням у сфері земельних та бюджетних правовідносин, містобудування, охорони довкілля та культурної спадщини тощо.

Семінар відбувся у формі діалогу між учасниками заходу, які висвітлювали проблемні питання, обмінювалися думками, ділились досвідом, а також обговорили комплекс заходів щодо покращення ефективності співпраці.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 червня 2020 року 16:27

Тиждень з 1 до 7 червня особливий, приносить багато важливих подій. Повний місяць очікується 5 червня о 22.25 за київським часом. Це напівтіньове місячне затемнення у Стрільці, яке відкриває довгий коридор затемнень (до 5 липня).

31 травня - Всесвітній день без тютюну

31 травня - Всесвітній день без тютюну 06:41

Загальновідомо, що куріння є однією з найбільш поширених шкідливих звичок, боротьба з якою є не тільки медичною, а й соціальною проблемою. У всьому світі 31 травня проводиться міжнародна акція щодо боротьби з курінням – Всесвітній день без тютюну. Головне завдання цієї акції – підняти рівень самосвідомості людей, які першими повинні піклуватися про своє здоров’я.

31 травня - Всесвітній день блондинок

31 травня - Всесвітній день блондинок 06:40

Найяскравіша, найпомітніша і найбільш світлоголова частина людства нарешті здобула своє власнє довгоочікуванє і заслуженє свято. Можливо тому, що білявих дам, як вони гнівно стверджують, глумливо зневажають буквально по всьому світу, світла дата 31 травня оголошена Всесвітнім днем блондинок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини