Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 02:28:22

Для учнівської молоді проведено пізнавальну акцію

21.09.2016   08:00

20 вересня на території загальноосвітньої школи у селищі Замглай Ріпкинського району для учнівської молоді проведено пізнавальну акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.».

До дітей завітали представники екстрених служб, зокрема 6-ї державної пожежно-рятувальної частини, медичної допомоги та аварійної бригади газового господарства.

Фахівці районного відділу Управління ДСНС в області розповіли про заходи пожежної, техногенної безпеки у побуті та під час відпочинку, за допомогою макетів боєприпасів довели основні вимоги безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, а також першочергові дії під час виникнення пожеж та щодо їх ліквідації за допомогою вогнегасників.

Медичні працівники розповіли про методи надання невідкладної допомоги постраждалим у різних небезпечних ситуаціях, а фахівці аварійної бригади газового господарства продемонстрували прилади контролю та ознайомили з вимогами безпеки при користуванні газовими приладами.

Під час показового виступу, рятувальники надали можливість всім бажаючим попрацювати з пожежним стволом, а також представили спеціальний інструмент, шляхи його застосування під час ліквідації надзвичайних ситуацій та подій. Крім того, учні мали можливість приміряти апарати захисту органів дихання та зору, ознайомитись з оснащенням та посидіти в автомобілях екстрених служб.

Аби закріпити отримані дітьми знання з основ безпеки життєдіяльності, на завершення заходу рятувальники роздали вихованцям школи тематичні пам’ятки з короткими інструкціями дій у різних небезпечних ситуаціях.

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини